Hlavní navigace

Nova přináší romantickou komedii Ženy v pokušení

[Tisková zpráva] Komedie režiséra Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení, která slibuje být hitem letošního roku, vstupuje za podpory TV Nova jako hlavního partnera filmu do českých kin. Slavnostní premiéra za účasti delegace herců a tvůrců se uskuteční dnes 17. března 2010 v pražském kině Cinestar Anděl. O den později film vstoupí do širší distribuce v rekordním počtu 50 kopií.

Sdílet

Praha 17. března 2010 – Po úspěšné filmové komedii Účastníci zájezdu, která se stala nejnavštěvovanějším filmem roku 2006, se TV Nova navrací ke spolupráci s režisérem Jiřím Vejdělkem a přináší do kin jeho novou romantickou komedii Ženy v pokušení. Podle vlastního scénáře natočil Jiří Vejdělek snímek na téma ženy a jejich komplikované vztahy k mužům. Slibný divácký snímek, který má podle kritiky šanci stát se filmovým hitem sezony, nabízí příjemnou zábavu s hvězdným hereckým obsazením. Září především Eliška Balzerová v roli živočišné babičky a věčné milenky Vilmy.

Neméně zajímavě jsou obsazeny i další hlavní ženské role – Lenka Vlasáková (Vilmina dcera Helena) a Veronika Kubařová (Laura, Vilmina vnučka). Mužské postavy si zahráli Jiří Macháček (Michal), Roman Zach (novinář Dan) a Vojtěch Dyk (Jakub), který je zároveň spoluautorem a interpretem ústřední písně, již nahrála hercova kapela Nightwork.

Režisér Jiří Vejdělek se do myslí diváků zapsal svým úspěšným zpracováním románu Michala Viewegha Účastníci zájezdu, u jehož vzniku stála také TV Nova. Svůj režijní rukopis vtiskl Jiří Vejdělek také promo kampani Novy Vy jste naše hvězdy, na níž se podílel.

Komedie Ženy v pokušení má slavnostní premiéru ve středu 17. března 2010 a od den později vstoupí do českých kin v rekordním počtu 50 kopií.