Hlavní navigace

Nova.cz přináší kultovní zahraniční seriál – poprvé na českém internetu!

[Tisková zpráva] Zábavní videoportál TV Nova nova.cz přichází jako první na českém internetu s exkluzivní možností sledovat akviziční seriály přímo z webových stránek. Díly druhé řady populárního amerického seriálu Mentalista, který vysílá TV Nova od 6. září každé pondělí ve 22:00, je možno zhlédnout vždy po odvysílání v televizi.

Sdílet

Praha, 7. září – Pokud příznivci seriálu nestihnou další případ charismatického Patricka Jana (v podání herce Simona Bakera) na Nově, stačí přijít na zábavní videoportál nova.cz a pustit si oblíbenou epizodu kdykoliv v následujícím týdnu. Nové stránky seriálu Mentalista budou nabízet aktuální díl již pár minut po odvysílání na obrazovce. Pustit si ho zdarma budou moci diváci v následujících sedmi dnech, než ho zase nahradí nová epizoda.

„Přinášíme našim uživatelům naprosto průlomovou službu v podobě zahraničních seriálů zdarma. V tomto trendu bychom určitě chtěli pokračovat a mohu slíbit, že v nejbližší době přineseme i další akviziční seriály,“ říká ředitel sekce internetu TV Nova Pavel Krbec.

Pro zhlédnutí celých epizod Mentalisty je potřeba mít nainstalovanou technologii Microsoft® Silverlight™.

Hlavní postava seriálu, Patrick Jane (Simon Baker), v druhé sérii opět využívá svého talentu sugesce, hypnózy a až děsivé schopnosti vcítit se do mysli druhých v roli nezávislého poradce pro CBI (Kalifornský úřad pro vyšetřování).

Sedmý díl druhé série do pondělí 13. září na nova.cz
Více na www.nova.cz/men­talista

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).