Hlavní navigace

Nová řada barevných laserových tiskáren Epson nabízí vysokou užitnou hodnotu a rychlý tisk

[Tisková zpráva] Vysoký výkon, flexibilita a nízké celkové náklady na vlastnictví pro náročné pracovní skupiny

Sdílet

2. prosinec 2010 – Společnost Epson® stále vyvíjí svou řadu business tiskáren a právě nyní uvádí na trh novou řadu AcuLaser C3900N, která je kompaktní, nabízí barevný tisk ve vysoké kvalitě a je ideální kombinací rychlosti a cenové dostupnosti. Černobílý i barevný tisk zvládá rychlostí až 30 stran za minutu, nabízí emulace jazyků PCL6 a PS3 a je vybavena integrovaným síťovým rozhraním. Řada AcuLaser C3900N vyhovuje potřebám středních pracovních skupin, kterým je určena, a přináší tak skvělou užitnou hodnotu za přijatelnou cenu.  

Díky nízkým celkovým nákladům na vlastnictví (TCO) řady AcuLaser C3900N mohou firmy snížit své provozní náklady a další úspory mohou dosáhnout díky tonerovým kazetám s vysokou výtěžností a černým tonerovým kazetám, které přicházejí ve výhodném balení po dvou kusech, čímž lze optimalizovat náklady na tisk jedné strany.  

Řada AcuLaser C3900N je dostatečně fle­xibilní a dokáže se přizpůsobit potřebám středně velkých firem a korporací, a navíc díky dvěma zdrojům papíru a volitelnému přídavnému zásobníku na 500 listů snadno zvládá rozsáhlé tiskové úlohy. U modelu DN je k dispozici také automatická duplexní jednotka pro oboustranný tisk. Aby tiskárna udržela krok s rostoucí firmou, lze nadále rozšiřovat kapacitu paměti (RAM) a pevného disku.  

Řada AcuLaser C3900N je kompaktní a snadno ovladatelná, je opatřená velkým LCD displejem, a proto také snadno zapadne do každého kancelářského prostředí. Její integrace do IT prostředí je stejně snadná díky emulacím PLC6, PS3 a PDF1.7, pokročilým protokolům IPv6 a podpoře Gigabit Ethernetu. Podpora pokročilých protokolů IPSec/SSL zvyšuje úroveň zabezpečení citlivých materiálů. 

Eugénie Raynaud, produktová  manažerka pro laserové tiskárny společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „AcuLaser C3900N je jednou z cenově nejdostupnějších řad barevných laserových tiskáren ve své rychlostní třídě na trhu. Díky nízkým nákladům na tisk jedné strany a její vysoké specifikaci získávají středně velké firmy a korporace skvělou hodnotu za přijatelnou cenu.” 

Doporučená  maloobchodní cena řady AcuLaser C3900N se pohybuje od 16.590,– Kč vč. DPH a je ji  možné zakoupit od 1. prosince 2010. 

Souhrn nejdůležitějších vlastností

  • Tiskne barevně i černobíle rychlostí 30 stran za minutu
  • Standardně se dodává se síťovým rozhraním
  • Automatická duplexní jednotka u modelu DN
  • Možnost rozšíření RAM, HDD a kapacity papíru
  • Kompaktní design
  • Snadná obsluha díky velkému LCD displeji
  • Emulace PCL6, PS3, PDF1.7, protokoly IPV6 a Gigabit Ethernet
  • Podpora IPSec/SSL
  • Černé tonerové kazety v balení po 2 kusech
 

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená  společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global­.epson.com  

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a  ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/ 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).