Hlavní navigace

Nová řada notebooků MSI a model FX600 je konečně tady!

[Tisková zpráva] Nová řada F notebooků MSI nabízí tenké a lehké provedení a design se silným důrazem na nejmenší detaily. Tělo notebooku je potaženo uhlíkově černým strukturovaným povrchem odolným proti poškrábání a proti ulpívání otisků prstů. Notebook MSI FX600 ale nemá vychytaný jen zevnějšek, díky technologiím jako MSI Turbo Drive Engine (TDE), THX certifikovanému prostorovému zvuku a technologii Cinema Pro nabízí mnohem více, než byste čekali.

Sdílet

S notebookem MSI řady F budete středem pozornosti
S ohledem na i ty nejmenší detaily a snahou vytvořit opravdu to nejlepší společnost MSI vytvořila notebook FX600, který hned na první pohled i dotek zaujme nevídaným strukturovaným povrchem v grafitové barvě, který tělo notebooku úzkostlivě chrání proti poškrábání a opotřebení. Vytříbené designové linie dokresluje i stříbrné logo MSI na víku displeje a komfortní touchpad s jemnou texturou. Preciznost návrhu MSI je patrná na každém detailu FX600. Efektní platinové orámování reproduktorů opakující se na lemování celého těla notebooku, perfektní oddělená klávesnice, bezešvý multidotykový touchpad a oblast věnovaná funkčním klávesám jen podrthují návrhářské schopnosti a dovednosti MSI, díky nimž se podařilo spojit umění, módu a technologii v jeden celek.

Okamžitý nárůst výkonu
Notebook MSI FX600 je vybaven moderním procesorem Intel Core i5 s výrazně vyšším výkonem při podstatně nižších energetických nárocích. Díky technologiím Intel Turbo Boost and Intel® Hyper-Threading dokáže dynamicky přizpůsobit svůj výkon, zpracovat vyšší množství dat a dramaticky tak zvyšuje celkový výkon celého systému.

Ještě o kus rychlejší díky TDE a GPU Boost
Model FX600 využívá vlastní technologii MSI Turbo Drive Engine, díky které můžete stisknutím jediného tlačítka P1 okamžitě vystřelit výkon notebooku o stupeň výš. Můžete tak na notebooku pracovat v náročných aplikacích bez zpomalení a zdržování. Notebook FX600 je navíc osazen výkonnou diskrétní grafikou nVIDIA GeForce GT 325M s 1 GB GDD3 paměti. O automatické přepínání mezi integrovanou a diskrétné grafikou se naprosto automaticky postará technologie NVIDIA Optimus, která zajistí dostatečný výkon a současně dlouhou životnost baterie. Technologie GPU Boost přepne notebook na diskrétní grafickou kartu v případě, že si v patřičné aplikaci chcete užít opravdu věrné multimediální zážitky za plného výkonu. Při práci s textem nebo procházení internetu systém naopak automaticky přepne na energeticky nenáročnou integrovanou grafiku.

Výjimečný multimediální výkon s THX
Společnost MSI a přední světový hráč v návrhu ozvučení THX pro model FX600 společně vytvořili profesionální ozvučení srovnatelné se zážitky v kině – luxusní THX TruStudio PC. Systém ozvučení disponuje čtyřmi špičkovými interními reproduktory, které poskytují nezkreslený zvuk bez ohledu na typ hudby nebo frekvenční pásmo. Vychytávky jako Smart Volume nebo technologie prostorového zvuku zajišťují jasný, čistý zvuk a výrazné vokály. Notebook MSI FX600 je skvěle vybaven pro výkonné zpracování multimédií a vlastní technologie MSI Cinema Pro nabízí ideální zvukový i obrazový výstup. Pouhým stisknutím fukční klávesy Cinema Pro okamžitě aktivujete režim pro sledování filmů, který svým bohatějším podáním barev znásobí vaše vizuální zážitky.

Webkamera MSI s vysokým rozlišením
Notebook MSI FX600 je vybaven HD webkamerou, která dokáže snímat video v rozlišení 1 280 × 720 při 30 snímcích za sekundu. Díky ní můžete zachytit jasné a čisté širokoúhlé video a sdílet své zážitky s rodinou a přáteli doma nebo on-line.

O společnosti MSI
MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.

Společnost Mystar Computer BV (MSI Holandsko) byla založena v roce 1998. Naleznete ji v Sonu blízko Eidhovenu a spravuje celý marketing, obchod, logistiku a poprodejní servis zákazníků v celé Evropě.