Hlavní navigace

Nová řada projektorů společnosti Epson pro kanceláře přináší jednoduchost, mobilitu a užitnou hodnotu

[Tisková zpráva] Všestranné mobilní projektory EB-S8, EB-X8 a EB-W8 byly navrženy pro snadné používání a fantastickou užitnou hodnotu.

Sdílet

4. listopadu 2009 – Společnost Epson, světová jednička na trhu s videoprojektory , přináší do podnikového sektoru mobilitu se svou novou řadou inovativních a cenově dostupných videoprojektorů pro začátečníky. Projektory EB-S8, EB-X8 a EB-W8 jsou extrémně lehké, kompaktní a snadno použitelné. Díky vysoké úrovni jasu a vylepšeným možnostem připojení přináší tato nová řada všestrannost, již vyžadují malé a střední podniky, a to za nízkou cenu.

Raphael Payre, produktový manažer společnosti Epson Europe, poznamenal: „Nové projektory byly navrženy s ohledem na potřeby uživatelů. Jejich kompaktní design je skvělý pro lidi pracující na cestách a pro ty s omezeným pracovním prostorem. Kromě množství funkcí projektory nabízejí snadné a efektivní používání. Jedinečná a inovativní technologie společnosti Epson zajišťuje vysokou kvalitu prezentací a řada EB-8 disponuje širokou řadou možností připojení, které zajišťují flexibilitu a všestrannost.“

Projektory jsou vysoce mobilní. Řada EB-S8 je o neuvěřitelných 30 % menší a 15 % lehčí než starší modely a je dodávána s pohodlnou brašnou, jež usnadňuje přenos mezi místnostmi i kancelářemi. Celá řada byla úplně přepracována a je nejen stylovější, ale také ergonomická pro snadné a intuitivní použití. Disponuje přehledným ovládacím panelem, který snadné používání ještě zjednodušuje.

Řada EB-8 zajišťuje fantastickou videoprojekci, ať jste kdekoli, s vysokým jasem 2 500 lumenů a kontrastním poměrem 2000:1. Tyto projektory dále využívají technologii 3LCD společnosti Epson, která zajišťuje vysoce přesný a přirozený promítaný obraz. Vertikální korekce lichoběžníku automaticky upravuje úhel a rozsah, zatímco krátká projekční vzdálenost umožňuje velké prezentace i v malých místnostech.

Tyto projektory naprosto vyhovují potřebám všech malých podniků. Jsou neuvěřitelně rychlé, snadno nastavitelné a poskytují širokou řadu možností připojení a funkcí. Je-li projektor připojen k počítači pomocí rozhraní USB, obraz se okamžitě promítá na obrazovku. Okamžité zapnutí a vypnutí znamená, že projektor lze používat, aniž by bylo nutné stisknout jakékoli tlačítko, neboť zahřátí a ochlazení přístroje je téměř okamžité, čímž se šetří čas.

Řada projektorů EB-X8 a EB-W8 disponuje konektorem USB pro paměti Flash, který umožňuje prohlížení obrázků ve formátu JPEG, a vstupem HDMI, který zajišťuje projekci digitálních fotografií a videa ve špičkové kvalitě.

Projektory EB-8 jsou atraktivní nejen cenou, ale také velmi nízkými náklady na provoz. Úsporná lampa E-TORL minimalizuje spotřebu energie a v režimu ECO vydrží až 5 tisíc hodin provozu. Cílem společnosti Epson je zajišťovat ekologičnost svých produktů, proto jsou všechny její obalové materiály vyrobeny z recyklovatelných materiálů.

Projektory řady EB-S8, EB-X8 a EB-W8 jsou v Evropě k dispozici od října 2009.

Shrnutí hlavních funkcí řady Epson EB-S8:

  • Hodnota Colour Light Output 2500 (CLO) pro živé prezentace,
  • vypnutí A/V, připojení displeje přes rozhraní USB a brašna pro efektivní prezentace,
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 12. 292,– Kč – na trhu od 1. října 2009.

Shrnutí hlavních funkcí řady Epson EB-X8:

  • Přenosný projektor o hmotnosti 2,3 kg se vstupem USB pro přímé prohlížení obrázků bez nutnosti počítače,
  • vstup HDMI pro digitální zvuk a video v nejvyšší kvalitě,
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 15. 237,– Kč – na trhu od 1. října 2009.

Shrnutí hlavních funkcí řady Epson EB-W8:

  • Přenosný projektor o hmotnosti 2,3 kg se vstupem USB pro přímé prohlížení obrázků bez nutnosti počítače,
  • širokoúhlé rozlišení XGA pro nativní zobrazení u nejnovějších notebooků a netbooků,
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 17. 781,– Kč – na trhu od 1. října 2009.

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků, které zahrnují tiskárny a projektory 3LCD pro společnosti i domácí využití až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat vize zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 tisíc zaměstnanců ve 108 společnostech po celém světě a je hrdá na to, jakým způsobem přispívá k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://www.ep­son.co.jp/e.

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje oblastní centrum pro Evropu, Střední Východ, Rusko a Afriku. S pracovní silou 2 400 zaměstnanců měla společnost Epson Europe ve fiskálním roce 2008 obrat 1 569 milionů eur. www.epson-europe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).