Hlavní navigace

Nová řada seriálu Pojišťovna štěstí startuje již v pondělí 23. října

[Tisková zpráva] Již v pondělí 23. října začne televize Nova vysílat pokračování oblíbeného seriálu Pojišťovna štěstí. Jeho první řada oslovila a zaujala nejširší diváckou obec a stala se nejsledovanějším seriálem od zahájení peoplemetrového měření v roce 1997.

Sdílet

Praha 18. října 2006 – Premiérou nového, v pořadí 14. dílu začne TV Nova v pondělí 23. října ve 20:00 hodin vysílat pokračování Pojišťovny štěstí, nejsledovanějšího seriálu od zahájení peoplemetrového měření v roce 1997. Jeho sledovanost v roce 2004, kdy se poprvé objevil na obrazovkách TV Nova, dosáhla v nejširší cílové skupině „všichni od 4 let“ v průměru za 13 dílů hodnoty 3538 tisíc diváků s rekordním posledním dílem, který sledovalo 4118 tisíc diváků (kategorie 4+). Rekord zaznamenal poslední, 13. díl i v pondělí 16. 10. 2006, kdy skončilo opakování první řady Pojišťovny štěstí. Tento díl totiž sledovalo 1797 tisíc diváků starších 15 let, což bylo 43,32% všech, kteří trávili danou dobu u televizních obrazovek. V průměru se na reprízu Pojišťovny štěstí dívalo 1498 tisíc diváků starších 15 let (share 39,08%). Seriál tentokrát opět bodoval zejména u mladých, průměrný podíl na sledovanosti v kategorii 15 – 24 let činil 53,96% a u žen ve věku 15 – 24 let dokonce 60,80%.

Ještě před premiérou druhé řady Pojišťovny štěstí uvidí diváci ve čtvrtek 18. 10. speciální díl – dialog Aleny Antalové a Kateřiny Brožové o postavách Anny a Dagmar a také o tom, kudy vede jejich cesta za štěstím ve druhé řadě tohoto velkého televizního románu.

K čemu se schylovalo v první řadě, stane se ve druhé. Osudy hlavních postav se znovu otevírají. Novému příběhu dominují dvě krásné ženy – Dagmar, opuštěná, a Anna, milovaná – a jedna mladá dívka s tajemstvím.

Po rozchodu s manželem zůstává Dagmar v krásném novém domě jen s Karolínou a paní Kekulovou. Je ponížená, zoufalá a ztracená. Ale Dagmar se nikdy nevzdává a je to ona, která v této sérii svede boj o velkou lásku, o rodinu. Cesta za láskou, ji mění, stává se pokornější, skromnější. Seriálová Dagmar získává novou příležitost. A je to i nová velká příležitost pro herečku Kateřinu Brožovou.

Také Anna poznává nečekané. Osud a čas to tak zařídily. Alena Antalová začala natáčet druhou řadu Pojišťovny štěstí v pátém měsíci těhotenství. Scenáristka Eva Papoušková upravila již napsané díly tak, že se v nich propojuje život fiktivní hrdinky s reálným životem herečky. Anně a Tomášovi se narodí miminko, holčička… Aleně Antalové se počátkem listopadu 2005 narodila dcera Alenka, která v seriálu hraje dceru Anny a Tomáše. Nejmenuje se však Alenka, ale Natálka.

Ve druhé řadě seriálu se diváci setkají se všemi oblíbenými postavami z řady první. Navíc se mohou těšit na dva zásadní nové hrdiny – JUDr. Filipa Krásu (Jaromír Hanzlík) a jeho dceru Edinu (Michaela Ochotská). Oba přijíždějí na nedaleký zámek a už zůstávají napořád. Našli tady víc, než si mohli přát…

Pokračování úspěšného velkého televizního románu se začne vysílat v pondělí 23. 10., diváci se na něj mohou těšit opět každé pondělí a středu ve 20.00 hodin.