Hlavní navigace

Nová rádia v zastoupení MMS

[Tisková zpráva] Společnost Media Marketing Services, a.s., (MMS) která je nejsilnějším českým rozhlasovým mediazastupitelstvím, od března rozšíří portfolio zastupovaných stanic.

Sdílet

Počínaje 1. březnem 2009 bude MMS exkluzivně zastupovat na národním rozhlasovém trhu Radio Valašsko. To vysílá od roku 2008 na frekvenci 95,3 z Valašského Meziříčí a od konce loňského roku také na frekvenci 107,1 pro Vsetín a Rožnov pod Radhoštěm. Počet stanic reprezentovaných na národním trhu prostřednictvím MMS tak vzroste na 56. „Na podíl MMS na trhu, který je momentálně 37,7 procent, tato akvizice bezprostřední vliv mít nebude, projeví se až letos v květnu, kdy Radio Valašsko získá první výsledky poslechovosti – za čtvrté čtvrtletí 2008 a první čtvrtletí 2009,“ vysvětluje Petr Lágner, obchodní ředitel MMS.

MMS navíc od března převezme lokální obchodní aktivity rozhlasových stanic HEY Praha a HEY Ostrava. Poslechovost rádia HEY Praha dosahuje podle únorových výsledků Radio Projektu 50 tisíc lidí týdně, týdenní poslechovost HEY Ostrava, nejúspěšnější stanice programové sítě HEY, přesáhla v únoru 90 tisíc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).