Hlavní navigace

Nová řešení Infor přinášejí vyšší výkonnost a rychlejší návratnost investic

[Tisková zpráva] Infor Express kombinuje funkcionality, odvětvovou expertízu a implementační zkušenosti do jednotného řešení

Sdílet

PRAHA – 16. září 2010 – Společnost Infor, vedoucí poskytovatel podnikového softwaru pro společnosti střední velikosti, dnes oznámila Infor Express, novou skupinu podnikových aplikací. S cílem reagovat na odvětvově-specifické potřeby Infor spojil své široké produktové portfolio do jednotných, předkonfigurovaných řešení. Zákazníci iniciativy Infor Express, která je postavena na flexibilní implementační metodologii vyvinuté na základě tisíců úspěšných implementací, si mohou sami určit vlastní tempo implementace dovolující uvedení do provozu již během 90 dnů. První z těchto řešení, Infor Express Projects, je určeno projektově orientovaným výrobním společnostem, které chtějí zvýšit profitabilitu a zlepšit úroveň zákaznických služeb prostřednictvím rychlých a přesných nabídkových procesů, detailního monitoringu projektů a pružné reakce na změny v produkčním cyklu.

Novinky
Infor potvrzuje svou pozici vedoucího dodavatele podnikového softwaru pro společnosti střední velikosti integrací funkcionalit z existujících aplikací do řešení Infor Express, která pomáhají řešit aktuální obchodně specifické výzvy daných odvětví.

Řešení Infor Express mohou být implementována tempem, jež vyhovuje potřebám zákazníků s variabilním stavem IT personálu, přičemž může být v provozu již během 90 dnů.

Na rozdíl od implementačních programů jiných výrobců Infor využívá flexibilní, individuálně stanovený časový rámec díky školicímu programu typu subscription. Podniky nemusejí platit žádné náklady navíc, pokud si vyberou školení v rámci předplacené časové periody.

Fáze školení v rámci implementace Infor Express obsahuje stovky krátkých, webových videí, které uživatelům umožňují proškolení dle jim stanoveného rozvrhu i během přesčasů a víkendů.

Infor Express je první dostupné řešení kombinující robustní funkcionalitu projektových, výrobních a business intelligence řešení, jež podporují projektově zaměřené výrobní společnosti ve třech klíčových oblastech:

  • Rychlé a přesné projektové nabídky – komplexní analýzy v oblasti vývoje, nákladů, zdrojů, dodávek, služeb a dalších klíčových aspektů výroby, jež pomáhají rychle vytvářet přesné projektové nabídky.
  • Monitoring projektů – sledování rozpočtu proti aktuálnímu stavu projektového životního cyklu, včetně poprodejní podpory a služeb, jež pomáhá zvyšovat očekávání zákazníků a maximalizovat profitabilitu dodávkou zboží včas a v rámci rozpočtu.
  • Změnové řízení – sledování změn ze strany dodavatelů, zákazníků a výrobního oddělení včetně jejich vyhodnocování, což umožňuje podnikům rychle reagovat na neplánované události a vyrovnávat jejich vliv s cílem včas finalizovat projekt a splnit zákaznická očekávání.

Co říká zpráva IDC Manufacturing Insights
"Na iniciativě Infor Express je zajímavé to, že obsahuje skutečně jedinečný přístup k problematice rychlé implementace. Infor nenabízí zákazníkovi jen předkonfigurovanou odvětvovou šablonu, ale aplikuje flexibilní rozvoj, rychlé prototypovací techniky k přizpůsobení individuálním potřebám zákazníků,“ napsal Bob Parker, group vice president pro průzkum, IDC Manufacturing Insights, v nedávno představeném zprávě.

Co říká Moba America
“Letošní léto bylo pro nás velmi hektické, neboť jsme realizovali celou řadu IT projektů a naše oddělení projektování a IT podpory si mohla dovolit jen minimum dovolených z důvodu implementace nového softwarového řešení,“ řekla Kathleen Conley, information systems manager ze společnosti Diamond Moba Americas. “Infor Express se odlišuje od jiných společností nabídkou efektivnějšího způsobu školení za nulové dodatečné náklady.“

Co říká Infor
“Infor se stal vedoucím poskytovatelem podnikového softwaru pro středně velké společnosti, protože má portfolio odvětvově specifických řešení, hlubokou expertízu a zkušenosti získané na základě 70 000 instalovaných zákazníků, řekl Greg Lashbrook, viceprezident pro oblast Solutions Value Engineering ve firmě Infor. “S řešením Infor Express můžeme využívat naše aplikační portfolio, know-how a zkušenosti k dodávkám řešení, která zlepšují obchodní výkonnost podniků ve specifických odvětvích a která mohou být implementována rychle s cílem dosažení rychlé návratnosti investic.”

Další zdroje
Poznámka: pro přístup k online obsahu může být požadována registrace.

  • Webová stránka Infor Express Projects – http://go.infor­.com/expresspro­jects/
  • Brožura Infor Express – www.infor.com/con­tent/brochures/in­for-express-projects.pdf/
  • Demo Infor Express – www.infor.com/com­pany/solution­demos/solution­demos-erp/express-projects/
  • Připojte se k diskusi – www.infor.com/in­fornow/inforli­ve/

O společnosti Infor
Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).