Hlavní navigace

Nova rozšiřuje své internetové aktivity o projekt galerie.cz

[Tisková zpráva] Společnost CET 21, která provozuje stránky tn.cz, nova.cz a komunitní server blog.cz, spustila další službu pro uživatele internetu - galerie.cz. On-line aplikace galerie.cz nabízí uživatelům 5 GB místa pro jejich fotky. Předností nové služby je kromě prostoru její jednoduchost.

Sdílet

Praha 17. června 2009 – Jedním z lákadel pro uživatele galerie.cz je úložiště pro fotografie o velikosti 5 GB zdarma. K dalším výhodám a kvalitám aplikace patří jednoduché ovládání, hromadné nahrávání fotografií a rychlé prohlížení. „Chtěli jsme vyjít vstříc uživatelům blog.cz, kde již bylo uloženo několik desítek milionů fotek, a zároveň nabídnout službu fotogalerií i dalším uživatelům,“ říká Michal Illich, jehož tým z Jyxa stojí za tvorbou nové služby pod hlavičkou Novy.

„Služba galerie.cz zapadá do naší celkové strategie na internetu. Po loňském spuštěním tn.cz a novy.cz s exkluzivním profesionálním obsahem jsme si pro letošní rok vytyčili plán více se zaměřit na komunitní služby a obsah generovaný uživateli,“ dodává ředitel sekce internetu TV Nova Daniel Grunt.

K užívání aplikace galerie.cz není zapotřebí instalace programu, stačí se jen zaregistrovat a uložit fotky, které chce uživatel sdílet se svými blízkými a přáteli, přímo z počítače. Uložené fotografie bude možné popisovat a označovat na nich své přátele a známé, které pak bude možné nejen v rámci galerie.cz vyhledávat. Fotografie a obrázky, které si uživatel nahraje do aplikace galerie.cz bude také moci jednoduše použít na svém účtu na stránkách blog.cz. Současně s galerií.cz byla spuštěna ještě diskusní služba forum.cz, která vychází vstříc milovníkům internetových diskusí a nabízí jim technicky dokonalejší nástroje pro online debaty.

Předveďte své fotky na www.galerie.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).