Hlavní navigace

Nova ruší pořady Natočto!, Pálí vám to? a Tele Tele

[Tisková zpráva] Televize Nova představí od příštího roku nové programové schéma s několika novými formáty a proto ruší pořady Natočto!, Pálí vám to? a Tele Tele. S jejich protagonisty se však budou diváci na obrazovkách televize Nova setkávat i nadále.

Sdílet

Od příštího roku se na obrazovkách televize Nova představí nové programové schéma, v němž se objeví i několik nových formátů. V souvislosti s touto změnou se proto její vedení rozhodlo zrušit od začátku roku pořady Natočto!, Pálí vám to? a Tele Tele.

Divákům chceme v příštím roce nabídnout několik nových pořadů. A protože programové schéma nejde bohužel nafouknout, musíme od začátku příštího roku některé naše pořady zrušit. Rozhodování to nebylo jednoduché, neboť žádný z těchto pořadů nelze označit za divácky neúspěšný. Každá stanice však chce čas od času nabídnout něco nového, co více překvapí či upoutá, vysvětluje generální ředitel televize Nova Petr Dvořák.

Zrušení jmenovaných pořadů však rozhodně neznamená, že se chce televize Nova rozloučit i s jejich protagonisty. Těšíme se na další spolupráci s nimi, diváky můžeme ujistit, že se všemi budeme spolupracovat i nadále. Důvodem zrušení Tele Tele byl mimo jiné i fakt, že jeho představitelé začnou připravovat pořad, jehož podobu televize Nova představí v rámci jarního schématu, půjde o relaci s delší časovou periodicitou, nikoliv týdeník. S Petrem Rychlým se budeme nadále setkávat v seriálu Ordinace v růžové zahradě a bude účinkovat v řadě dalších zábavných pořadů televize Nova. Se Zdeňkem Podhůrským v současné době probíhají jednání o jeho další spolupráci s naší televizí, dodává tisková mluvčí televize Nova Veronika Šmítková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).