Hlavní navigace

Nova s úspěchem představila seriál Místo v životě

[Tisková zpráva] S napětím očekávané volné pokračování seriálu Místo nahoře, které televize Nova uvádí pod názvem Místo v životě, se divákům líbilo. Dívalo se na něj 30,6% obyvatel České republiky nad 15 let a stalo se tak nejsledovanějším pořadem večera na všech televizích (kromě zpravodajských pořadů TV Nova).

Sdílet

Praha 6. února 2006 – Přes dva a půl milionu diváků – přesně 2 622 tisíc – se v neděli večer rozhodlo sledovat první díl nového seriálu Místo v životě. Jmenoval se Návrat a setkali jsme se v něm jak s postavami již známými – novinářem Kadlecem, jeho přítelkyní Martinou, Lukešovými, Rokytovými apod. – ale i novými, jako je například místostarostka Janatová, která právě prožívá dramatický rozchod s manželem. Share v kategorii 15+ činil 55% a seriál byl nejsledovanějším pořadem večera ze všech televizních stanic (kromě zpravodajských relací Novy Televizní a Sportovní noviny a počasí). Další díl seriálu uvidíme opět v neděli večer. Tentokrát bude mít název Nemoc a nejedna těžká chvíle v něm čeká nejen Věru Lukešovou, již v závěru prvního pokračování našel manžel v bezvědomí…

Nova u diváků uspěla i o den dříve, v sobotu 4. února, kdy slavila své dvanácté narozeniny. Divákům již tradičně připravila velkou narozeninovou show. Setkali se v ní s hvězdami, které spoluvytvářejí jejich oblíbené programy a jmenovaný pořad Nova vás baví …už dvanáct let je podle údajů sledovanosti „bavil“. Vyhledalo ho 27,5% obyvatel České republiky nad 15 let, tedy 2 352 tisíc diváků, což je opět 55% těch, kteří daný čas trávili u televizních obrazovek.