Hlavní navigace

Nová šéfka partnerské sítě CoolPeople

[Tisková zpráva] Jana Čurdová se stala novou manažerkou pro rozvoj partnerské sítě CoolPeople. Aktuálně se bude starat o 262 partnerů, kteří spolupracují při obsazování pozic v IT firmách a získávají za to odměnu ze zisku ve výši až 20 % po dobu trvání projektu.

Sdílet

„Získáváme stále více poptávek od klientů po IT specialistech. Mým úkolem je úzce spolupracovat s našimi partnery a pomoci tak rozšířit portfolio IT profesionálů, abychom byli schopni rostoucí poptávku uspokojit,“ říká Jana Čurdová.

Být partnerem CoolPeople znamená  pravidelně získávat pasivní příjem díky propracovanému byznys modelu. „Jana přináší nové mož­nosti ve spolupráci s partnery, kteří získají přímý kon­takt s firmou a mohou tak lépe spolupracovat při doporučování IT profesionálů a získat pasivní příjem z provizí,“ říká zakladatel CoolPeople Milan Čálek, MBA.

Jana Čurdová vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Aktivně  se dorozumí anglicky a německy. Mezi její koníčky patří především hudba. Dvacátým rokem hraje na klavír, sólově zpívá a velkou zálibou je moderování vernisáží, plesů a konferencí.

O nás

„Naším cílem je dělat obyčejné věci neobyčejně dobře,“ John Rockefeller – nejbohatší muž v historii.

Společnost CoolPeople založil Milan Čálek v roce 2006 s cílem efektivního propojení nabídky s poptávkou v oblasti nedostatkových IT odborníků. Využil tehdy své více než 10leté znalosti IT trhu. Od roku 2010 existuje stejnojmenná společnost také na Slovensku a CoolPeople plánuje expanzi na další trhy.

To, co CoolPeople od začátku odlišuje, je systematické za­měření na efektivní  práci a kvalitní komunikaci s IT odborníky. Unikátní  informační systém umožňuje pracovat a komunikovat s řadově  tisíci samostatných IT odborníků nejen v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).