Hlavní navigace

Nová sezona NHL startuje na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Venkovní teploty tomu zatím nenapovídají, ale začátek nové sezony kanadsko-americké NHL se neúprosně blíží. Zraky všech milovníků a fanoušků této nejpopulárnější hokejové soutěže upřeně hledí na datum 29. září, kdy týmy LA Kings a Anaheim Ducks vzájemným duelem zahájí sezonu 2007/2008. Zároveň je nutno podotknout, že to bude opravdu netradiční vstup!

Sdílet

V Hradci Králové 26.září 2007 – V rámci většího zatraktivnění soutěže sahá vedení NHL k různým zajímavým krokům, které mají ještě více zvýšit popularitu tohoto sporu nejen v Severní Americe. Jedním z těchto tahů je zahájení hracího ročníku na kluzištích nacházejících se mimo severoamerický kontinent. Letos tedy ročník 2007/2008 bude odstartován v Londýně, kde se 29. a 30. září uskuteční dvojzápas mezi týmy LA Kings a Anaheimu Ducks. Atraktivitě tohoto zápasu přidává také fakt, že úřadující šampióni Anaheim Ducks přivezou ukázat slavný pohár, čímž se vlastně Stanley Cup vrací na půdu, odkud původně pochází. Obě utkání budou odehrána v rámci přípravy, nicméně výsledky se budou započítávat do regulérní základní části. Dvojice komentátorů Galaxie sport Tomáš Borovec a Jan Velart se přímo z místa dění zhostí komentování druhého vzájemného utkání a přinese Vám ty nejzajímavější momenty nejen z utkání, ale také ze zákulisí londýnských zápasů.

Stejně jako v loňské roce připravila Galaxie sport 100 přímých přenosů ze základní části, 35 přenosů z play-off a na závěr kompletní finálovou série včetně závěrečných bojů o slavný Stanley Cup. Součástí mimořádně velké hokejové nadílky bude samozřejmě pravidelné desetiminutové zpravodajství “NHL News“, které bude denně přinášet aktuální reportáže, statistiky a zajímavé rozhovory. Dalším velmi významným pořadem, na který jsou diváci Galaxie sport již zvyklí, bude hodinová moderovaná show “Týden v NHL“. Hokejové fanoušky neochudíme ani o hlasovací soutěž, jejíž výsledky budou vyhlašovány v pravidelném měsíčníku “NHL-Gól měsíce“.

Ke komentování přímých přenosů jsou připraveni zkušení hokejoví komentátoři Galaxie sport Tomáš Lörincz, Marek Matušica, Jan Velart, Tomáš Borovec, Matěj Gáborík a nová posila týmu Roman Jedlička.

Nenechte si ujít velmi netradiční začátek nové sezony NHL z Londýna v přímém přenosu na Galaxii sport! Zahajujeme již tuto neděli 30. září v 18:00 hodin!