Hlavní navigace

Nová služba Dueto.cz slibuje revoluci v online seznamování

[Tisková zpráva] Praha, 22. února 2011 – Právě před týdnem, tedy příznačně o valentýnské noci, rozvířil vody českého internetového seznamování nový ambiciózní projekt – Dueto.cz. Slibuje snadné a zábavné seznamování pomocí pár kliknutí myší. Po prvním týdnu existence má přes 2000 registrovaných uživatelů a další přibývají.

Sdílet

“Seznamovacích služeb je sice v Česku poměrně hodně, ale my chceme jít jinou cestou. Inspirovali jsme se úspěšnými zahraničními koncepty a moderními trendy v oblasti. Seznamování s námi by tedy mělo být snadnější i zábavnější, než prostřednictvím dosud existujících seznamek” říká o projektu jeden ze zakladatelů, Štěpán Kubát.

Dueto.cz si neklade za cíl budovat obecnou komunitu, jak se dříve snažila jeho konkurence. Věnuje se čistě seznamování a staví především na propojení se sociální sítí Facebook. Představuje tedy vlastně jakýsi doplněk, který umožňuje navazovat nové známosti s cizími lidmi. To je funkce, která samotnému Facebooku chybí. “V ČR je na Facebooku přes 400 000 osob ve věku mezi 15–50 lety, které o sobě uvádějí, že jsou nezadané. Věříme, že právě pro ně se můžeme stát atraktivní alternativou ke stávajícím seznamkám” doplňuje Kubát.

Pro přihlášení  do Dueto.cz stačí kliknout na jediné tlačítko a povolit službě, aby si všechny potřebné informace o uživateli sama natáhla z jeho profilu na Facebooku. Na základě těchto informací mu pak bude vyhledávat a nabízet vhodné partnery. “Samozřejmě jsme ale mysleli i na ty, kteří Facebook nepoužívají, takže máme připraven také klasický registrační formulář” upřesňuje Kubát.

A jaké  je vlastně poslá­ní této nové služby? „Chceme i českým nezadaným přinést komfortní a moderní způsob seznamování, který je běžný v zahraničí. Naším přáním je také zajistit, aby se na seznamování na internetu nepohlíželo s despektem, bylo široce přijímáno a aby se člověk nemusel stydět za to, že se seznamuje po internetu“ shrnuje cíle projektu David Nevečeřal, další ze zakladatelů.

Informace o společnosti: Službu Dueto.cz provozuje nově založená společnost Dueto Online, s.r.o. Za celým projektem stojí zkušené osobnosti z IT sféry – David Nevečeřal, který v minulosti založil a úspěšně vedl e-shop Megaobchod.cz a v současnosti řídí portál Ušetřeno.cz, dále pak Jan Zajíc a Radomír Hejl, kteří přivedli na svět oblíbený cestovatelský portál Orbion.cz a nyní pečují o známé komunitní servery jako eMimino.cz nebo Labužník.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).