Hlavní navigace

Nová služba www.text.cz - Levná redakce, PR i písař na síti

[Tisková zpráva] Unikátní servis, který je vhodný pro podnikatele, firmy, redakce, www servery i občany, byl spuštěn letos 3. února na www.text.cz pod hlesem: Napíšeme za Vás cokoliv! Východisko z krize na tuzemském mediálním trhu, PR služby pro ty, kteří si to dosud nemohli dovolit, nebo zaniklé řemeslo písaře.

Sdílet

To vše nabízejí internetové stránky www.text.cz . Vydavatelům slibují úspory za redakční agendu. Novinářům na „volné noze“ pravidelný výdělek. Web TEXT.cz totiž disponuje virtuální redakcí, kterou tvoří více než stovka žurnalistů a jejich počet stále roste. Na stránkách www.text.cz je možné objednat si zhotovení originálních textů na libovolné téma. Garantována je jazyková a věcná správnost. Stylistickou úroveň je možné si vybrat ve třech kvalitách. TEXT.cz nabízí i hotové texty. Tento web také poskytuje PR nebo reklamní servis malým a středním podnikatelům, pro které byly tyto služby až dosud z cenových důvodů nedostupné. Nízkých cen bylo dosaženo právě díky široké síti externích spolupracovníků a vytvořením virtuální PR i reklamní agentury prostředky moderní komunikace.

TEXT.cz konečně vychází vstříc všem, kteří nějaký text potřebují. Může to být dopis, žádost nebo i blahopřání. V podstatě cokoli. Tyto internetové stránky tak oživily již zaniklé řemeslo obecního písaře. Umožnily to skromné ceny za zmíněný servis. Je možné si je dovolit díky vybudování poměrně rozsáhlého pracoviště „na síti“ s využitím nových komunikačních technologií.

Ceny za uvedené služby www.text.cz se pohybují od 200 do 700 korun za „normostranu“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).