Hlavní navigace

Týdenní šance: Nová soutěž pro čtenáře Světa hardware

[Tisková zpráva] Brno 23. června 2009: Odborný IT magazín Svět hardware představil tento měsíc svým čtenářům novou soutěž. Jedná se o Týdenní šanci, ve které mohou registrovaní čtenáři za jedinou správnou odpověď získat zajímavou a hodnotnou cenu.

Sdílet

Soutěž Týdenní šance je dalším bonusem pro registrované čtenáře Světa hardware. „Vymysleli jsme tuto soutěž na motivy klasických sázenek, kde je možnost zaškrtnout políčko a hrát o nějakou cenu. Na rozdíl od Expertiád, které vyžadují správné zodpovězení většího množství otázek, v Týdenní šanci stačí zodpovědět otázku jedinou a každý soutěžící má tak stejnou šanci na výhru,“ sdělil publisher médií Karel Polívka.

Výherce je vybrán ze všech došlých správných odpovědí generátorem náhodných čísel a posléze je zveřejněn na fóru spolu s výsledkem, správnou odpovědí na otázku. Po vědomostních soutěžích – Expertiádách a výzvě pro talentované – SHWallpaper se jedná o další aktivitu, v které mají soutěžící možnost získat hodnotné ceny. V prvních kolech jde například o základní desku Gigabyte GA-X48-DS5. Pravidelní čtenáři se však mohou těšit na další zajímavé ceny, proto doporučujeme naše fórum průběžně sledovat.

Stručně o společnosti oXy Online
Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systémy pro obchodování na Internetu oXySHOP, OXID eShop a publikační systém oXyMEDIA. Úspěch internetových řešení společnosti ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 v kategorii e-shop. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).