Hlavní navigace

Nova startuje čtvrtou řadu Výměny manželek

[Tisková zpráva] Čtvrtou řadu reality show Výměna manželek začne TV Nova vysílat již v neděli 1. března. Bude mít celkem 9 dílů, jejichž pět výměn se odehraje v České republice a dvě budou zahraniční.

Sdílet

Praha 26. února 2009 – V prvním dílu čtvrté série oblíbené reality show se tvůrci po roce vracejí do osmi rodin, kterým Výměna manželek změnila život. Největší divácký ohlas měla v předchozí řadě, kterou v průměru sledovalo zhruba 50% diváků v cílové skupině D15–54, první mezinárodní výměna. Marie z malé rumunské vesničky Bígr na úpatí Transylvánských Alp si vyměnila místo s dýdžejkou Kateřinou z Prahy, která využila Výměnu manželek k urovnání manželské krize.

Jak se změnily jejich životy, uvidíte 1. března. Co se ale změnilo ze všeho nejvíc, je život celého Bígru. Do vísky začali ve větší míře jezdit turisté a podnikatel z Moravy si tam otevřel provozovnu, v níž zaměstnal 10 místních mužů. Do budoucna prý počítá s tím, že jich zaměstná ještě víc. „Jsem pyšná, že Výměna manželek má velkou zásluhu na tom, že jsme celé vesnici pomohli od zániku,“ pochvaluje si vedoucí projektu, režisérka Jana Rezková.

Třemi dosavadními řadami Výměny manželek, které TV Nova vysílala v letech 2005 – 2007, prošlo již 72 rodin, jež byly ochotny na deset dní zcela změnit své životy. K nim se ve čtvrté řadě připojí dalších osm párů. Tato série bude navíc unikátní dvěma zahraničními výměnami – do Řecka a do 11 000 km vzdálené Paraguaye.

Budeme svědky jedné dramatické výměny doprovázené atakem příbuzných a asistencí policie. Nouze o vyostřené situace nebude například ani ve čtvrté výměně, v níž Jitku z Krušných hor opustil partner několik dní před natáčením, tudíž o rodinu a tři děti se bude vyměněná Hana z Prachatic starat opravdu sama. V pátém dílu se potkají dva různé světy. Rodina, která zasvětila svůj volný čas mateřskému centru, a dvě spolu žijící ženy, které vychovávají dvě děti.

Výměna manželek IV od 1. března každou neděli od 20 hodin na TV Nova.