Hlavní navigace

Nová televizní stanice pro děti JimJam startuje v plném českém dabingu 3. prosince 2007

[Tisková zpráva] Nová televizní stanice pro děti, JimJam, spouští v pondělí 3. prosince 2007 své vysílání v České republice a na Slovensku

Sdílet

JIM JAM je televizní stanice věnovaná dětem předškolního věku od 1 roku do 6 let.

Všem zvídavým a hravým dětem přinese nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.

Alena Blahovcová, ředitelka české pobočky společnosti Chello Zone k tomu dodává: „Program stanice JimJam je inspirován posledními světovými trendy v oblasti dětské televizní zábavy. Přináší naprosto ojedinělou skladbu dětských pořadů, pohádek a písniček, u kterých se děti pobaví, ale zároveň mohou poznávat okolní svět a rozvíjet svou osobnost.“

JimJam baví i vychovává. Podporuje dětskou fantazii a tvořivost, pomáhá rozvíjet pohybové i jazykové schopnosti. To vše ve společnosti oblíbených dětských hrdinů jako jsou například Mašinka Tomáš nebo Bořek Stavitel. Se stanicí JimJam mohou mít rodiče jistotu, že čas strávený sledováním televize je pro jejich děti přínosný a zároveň je i baví.

Stanice JimJam bude vysílat 24 hodin denně a bude plně dabována do českého jazyka.

Televizní stanici JimJam již na začátku prosince 2007 naladí zákazníci UPC v České republice a na Slovensku v rámci digitální kabelové a satelitní televize. Dále pak předplatitelé balíčku MULTI na kartách satelitních platforem CS Link (karty Trade&Technology) a SkyLink a zákazníci celé řady dalších kabelových operátorů. “Rozšíření stanice JimJam do ostatních sítí bude pokračovat v závislosti na výsledcích probíhajících obchodních jednání.” dodává Alena Blahovcová, ředitelka české pobočky společnosti Chello Zone, která stanici JimJam na území České republiky a Slovenska distribuuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).