Hlavní navigace

Nová tiskárna Xerox nabízí firmám barevný tisk za nízkou cenu

[Tisková zpráva] Xerox Phaser 6280 je vhodný pro výrobu celobarevných komunikačních materiálů pro obchodní a marketingové účely.

Sdílet

Praha, 5. prosince 2008 – Malým a středním firmám s omezeným rozpočtem, které chtějí těžit z výhod barevných dokumentů v profesionální kvalitě, Xerox nabízí cenově dostupnou barevnou laserovou tiskárnu formátu A4.

Nové zařízení Xerox je ideální pro firmy, které si samy tisknou marketingové materiály a materiály pro komunikaci se zákazníky. Výzkumy dokazují, že barevný tisk zvyšuje čtenářovu pozornost a zapamatování si informací o 82 procent . Navíc použití barev v prodejních brožurách a další komunikaci se zákazníky může navýšit prodeje až o 80 procent .

Za cenu od 13200 Kč včetně DPH tiskne Phaser 6280 ve vysoké kvalitě rychlostí až 25 stránek barevně a až 30 stránek černobíle. Zařízení tiskne ve výjimečné kvalitě v rozlišení 600×600×4 dpi a je kompatibilní s programem Adobe Postscript 3. Barevné tisky jsou v souladu se standardy barevného systému Pantone. Použití energeticky úsporného a vysoce kvalitního emulzního toneru zaručuje, že zařízení spotřebuje pro tisk stránky méně náplně než spotřebují tradiční tonery. S 256MB pamětí a 400MHz procesorem může tiskárna Phaser 6280 zpracovat velmi jednoduše komplexní úlohy při měsíční kapacitě 70 000 stránek a tisku první stránky za 10 sekund.

„Xerox se nadále snaží změnit zažité představy, že barevný tisk ve vysoké kvalitě je luxusem, který si mohou dovolit jen velké podniky,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. „Phaser 6280 je navržený pro zákazníky, kteří chtějí barvy využít ve všech oblastech, od nabídek až po reklamní letáky. Výhoda nákladově efektivního a účinného využití barvy již není doménou pouze velkých podniků.“

S tiskárnou Phaser 6280 mohou firmy urychlit své tiskové úlohy, jako jsou tabulky, prezentace a komplexní dokumenty s obrázky a grafy. Použitý software Printing Scout upozorňuje uživatele na tiskové problémy pomocí vyskakovacích oken na jejich počítačích. Na předním panelu zařízení je navíc zobrazen aktuální stav toneru, takže uživatelé mohou snadno sledovat, kolik toneru ještě zbývá.

Tiskárna obsahuje standardní podavač s kapacitou na 250 listů a tiskne na širokou škálu médií a formátů včetně štítků, štítkových kartonů, vizitek a obálek. S volitelnými vysokokapacitními náplněmi, které mají kapacitu až 7000 stránek černobíle či 5900 stránek v barvě, může Phaser 6280 tisknout s ještě nižšími náklady pro více uživatelů.

Nová tiskárna je kompatibilní s operačním systémem Microsoft Vista, Mac OS (verze 10 a vyšší) a různými linuxovými systémy. Duplexní/síťová verze tiskárny splňuje podmínky programu Energy Star a automaticky tiskne oboustranně, čímž snižuje množství odpadu a skleníkových plynů.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).