Hlavní navigace

Nová úroveň zábavy na portálu Atlas.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nová úroveň zábavy na portálu Atlas.cz

Praha, 15. června 2005 – Nové možnosti zábavy otevírá společenský Magazín na portálu Atlas.cz. Zbrusu nový internetový „časopis“ přináší nejnovější informace ze světa šoubyznysu, klepy o známých osobnostech, ale i zprávy z kultury, živé rozhovory, kontroverzní témata vyvolávající živou diskuzi a řadu dalších zajímavých informací.

Adresa http://magazin­.atlas.cz představuje novou úroveň zábavy nejen na portálu Atlas.cz. Návštěvníci zde najdou zcela nový magazín, který přináší především informace ze světa známých osobností a kultury, ale také zajímavé rozhovory, témata i klípky o celebritách českých i zahraničních. Magazín se věnuje především šoubyznysu, nevyhýbá se ale ani článkům o atraktivních kulturních událostech. Martin Klofanda, marketing manager portálu, uvádí, že Atlas.cz nechtěl jít cestou klasického bulvárního zpravodaje a dodává: „Chceme lidem nabídnout zajímavé čtení a nový pohled do světa známých osobností a kultury vůbec.“

Že to Atlas.cz s novou úrovní zábavy myslí vážně, dokazuje i nově vzniklá redakce Magazínu i nová šéfredaktorka Magazínu Anna Vančová. Ta je se svými spolupracovníky zodpovědná za jeho obsah, ke kterému uvádí: „Chceme našim čtenářům nabídnout hodně živý pohled do světa šoubyznysu. A nejdůležitější přikázání zní: Čtenáře nesmíme nudit. Můžeme ho v míře menší než malé i poučit, ale hlavně ho chceme bavit.“

K tomu Magazín nabízí hned několik rubrik. Do jedné z nich pravidelně přispívají svými sloupky Ester Kočičková a Marek Brodský. Samozřejmostí jsou rozhovory se známými osobnostmi, již dnes si lze v Magazínu přečíst rozhovor s Janem Krausem nebo Davidem Vávrou. Pořádnou porci kontroverze nabízí Přestřelka, ve které se spolu utkají vždy dvě známé osobnosti s odlišným pohledem na určité téma.

Tyto informace a rozhovory jsou pak doplněny například přehledem kulturních akcí, horoskopy, fotkami sexy dívek nebo kreslenými vtipy. Třešničkou na dortu pak je rubrika Fotopříběh, která přináší informace formou zajímavé fotoreportáže.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic.cz
Mobil +420 603 484 227

O Atlas.cz, a.s.
Atlas.cz je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. Atlas.cz chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).