Hlavní navigace

TV Nova uvede v červenci další dva nové letní pořady

[Tisková zpráva] Televize Nova připravila na léto pro diváky další dva nové televizní formáty. V úterý 12. července uvedou moderátoři Dalibor Gondík a herec Petr Rychlý zábavnou show A je to doma! O pět dnů později, 17. července, odstartuje letní publicistický speciál Česko k neuvěření z dílny redaktorů oblíbeného magazínu Víkend.

Sdílet

Praha, 4. července 2011 – Letní programové schéma nabídne divákům televize Nova hned dva nové televizní formáty. První díl zábavné rodinné show A je to doma!, kde se v roli průvodců představí Dalibor Gondík a Petr Rychlý, odvysílá televize Nova v úterý, 12. července. Štáb s moderátory zavítá do domácností náhodně vybraných rodin a položí jim úvodní vědomostní otázku. V případě, že soutěžící odpoví správně, vstupují do hry a čeká je další série otázek z různých kategorií (zpravodajství, seriály, publicistika, film a zábava), vždy však založených na současné i minulé tvorbě televize Nova. S každou správnou odpovědí získává rodina finanční výhru a celkově si může vysoutěžit až čtrnáct tisíc korun. Buďte proto připraveni, pořad A je to doma! může zazvonit i u vašich dveří!

O pět dnů později, 17. července, startuje letní publicistický speciál Česko k neuvěření, který připravují redaktoři oblíbeného pořadu Víkend. Česko k neuvěření mapuje nejzajímavější momenty v novodobé historii naší země. Každý díl nabídne kromě archivní záběrů, také současný pohled. Pořadem bude provázet jeden z moderátorů Televizních novin. A v prvním díle se můžeme těšit na téma Živly proti nám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).