Hlavní navigace

Nova uvede Místo v životě

[Tisková zpráva] Již od neděle 5. února budeme moci sledovat další osudy obyvatel jednoho satelitního městečka. Rozešli jsme se s nimi v okamžiku, kdy se již všichni zabydleli v nově postavených moderních domcích a kdy navázali nová přátelství. Své Místo v životě však hledají stále.

Sdílet

Praha 18. ledna 2006 – Před dvěma lety byl uveden seriál o životě obyvatel jednoho nového satelitního městečka nazvaný Místo nahoře. Osudy hrdinů se však zdaleka neuzavřely a od 5. února se s nimi budeme setkávat znovu. Nova totiž pod názvem Místo v životě uvede volné pokračování seriálu a v jeho třinácti epizodách se dozvíme, kam se ubírají cesty oblíbených postav. S novinářem Janem Kadlecem (Ondřej Vetchý) a mladičkou grafičkou Martinou Lukešovou (Barbora Seidlová) se setkáváme v okamžiku, kdy uvažují o společné budoucnosti. Na scéně se však objevuje i úplně nová rodina: místostarostka Žďáru Petra Janatová (Anna Šišková) a její manžel, úspěšný právník (Jan Hrušínský) a právě oni trochu zamíchají příběhem jmenované dvojice. Znovu se však potkáme i s postavami známými z první části: Lukešovými, Rokytovými, místním policistou Šrédrem, bývalou paní Kadlecovou a dalšími.

Místo v životě má poněkud jinou, modernější formu vyprávění. Příběhy jsou sevřenější, emotivnější a situačně atraktivnější, říká Šárka Baborovská, šéfredaktorka Redakce hrané tvorby TV Nova a Jiří Chlumský, který nový cyklus natáčel, dodává: Režírovat pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů v poslední době pro mě byla především velká výzva. Skvělé herecké obsazení, spletité osudy postav, které do sebe vzájemně zapadají – to všechno dělá z Místa v životě atraktivní podívanou pro diváky. Jsem rád, že jsem se mohl takového projektu zúčastnit.

Místo v životě

Na Nově od 5. února 2006, každou neděli ve 20 hodin, 13 dílů
Hrají: Ondřej Vetchý, Anna Šišková, Jan Hrušínský, Barbora Seidlová, Miroslav Táborský, Simona Stašová, Petra Jungmanová, Tomáš Hanák, Václav Rašilov, Jaromír Dulava, Bohumil Klepl, Luděk Munzar, Jiří Holý, Zuzana Kajnarová, Barbora Munzarová a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).