Hlavní navigace

Nova v sobotu odvysílá film Medvídek

[Tisková zpráva] Televize Nova uvede v sobotu 7. března ve 20 hodin hořkou komedii režiséra Jana Hřebejka Medvídek, na jejíž vzniku se TV Nova podílela. Příběh tří kamarádů, jejichž tajemství zásadně ovlivní jejich přátelství i manželství, měl premiéru v září 2007.

Sdílet

Praha 5. března 2009 – Děj snímku Medvídek, zasazený do současné Prahy, vypráví o osudech tří kamarádů, kteří se znají už od školních let. Mají k sobě velmi blízko, vzájemně se se svými rodinami navštěvují a jejich vztahy se zdají být idylické. Málokdo z jejich okolí, včetně jejich žen, však tuší, že všichni z nich mají tajemství, která zásadně ovlivní jejich další směřování. Co se stane, když přetvářky, tajnosti a lži vyjdou na povrch? Vydrží jejich přátelství a manželství? A existuje také kamarádství i mezi ženami?

Atraktivitu snímku podtrhují nejen jména naší nejúspěšnější filmařské trojice posledních let – režiséra Jana Hřebejka, scenáristy Petra Jarchovského a producenta Ondřeje Trojana, ale i prvotřídní herecké obsazení. V hlavních rolích uvidíme Ivana Trojana, Jiřího Macháčka, Romana Luknára, Aňu Geislerovou, Táňu Vilhelmovou a Natašu Burger. Skvělé vedlejší role vytvořili Klára Issová, Zuzana Fialová, Jiří Menzel a Věra Křesadlová.

Natočení tragikomedie Medvídek, sázející především na skvěle napsané postavy a jejich dialogy, podpořila TV Nova jako hlavní partner filmu.

Medvídek, sobota 7. března 2009 ve 20 hodin na TV Nova