Hlavní navigace

Nova v sobotu odvysílá film Medvídek

[Tisková zpráva] Televize Nova uvede v sobotu 7. března ve 20 hodin hořkou komedii režiséra Jana Hřebejka Medvídek, na jejíž vzniku se TV Nova podílela. Příběh tří kamarádů, jejichž tajemství zásadně ovlivní jejich přátelství i manželství, měl premiéru v září 2007.

Sdílet

Praha 5. března 2009 – Děj snímku Medvídek, zasazený do současné Prahy, vypráví o osudech tří kamarádů, kteří se znají už od školních let. Mají k sobě velmi blízko, vzájemně se se svými rodinami navštěvují a jejich vztahy se zdají být idylické. Málokdo z jejich okolí, včetně jejich žen, však tuší, že všichni z nich mají tajemství, která zásadně ovlivní jejich další směřování. Co se stane, když přetvářky, tajnosti a lži vyjdou na povrch? Vydrží jejich přátelství a manželství? A existuje také kamarádství i mezi ženami?

Atraktivitu snímku podtrhují nejen jména naší nejúspěšnější filmařské trojice posledních let – režiséra Jana Hřebejka, scenáristy Petra Jarchovského a producenta Ondřeje Trojana, ale i prvotřídní herecké obsazení. V hlavních rolích uvidíme Ivana Trojana, Jiřího Macháčka, Romana Luknára, Aňu Geislerovou, Táňu Vilhelmovou a Natašu Burger. Skvělé vedlejší role vytvořili Klára Issová, Zuzana Fialová, Jiří Menzel a Věra Křesadlová.

Natočení tragikomedie Medvídek, sázející především na skvěle napsané postavy a jejich dialogy, podpořila TV Nova jako hlavní partner filmu.

Medvídek, sobota 7. března 2009 ve 20 hodin na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).