Hlavní navigace

Nová velkoformátová tiskárna Xerox 6622 přichází s přesným a rychlým tiskem

[Tisková zpráva] Praha, 15. září 2010 - Při tisku technických a architektonických nákresů a schémat se přesný tisk nemůže vyrovnat s náklady dodatečného času. Nová velkoformátová tiskárna Xerox 6622 vytváří ostré a přesné detailní výstupy, díky nové technologii toneru a tiskového válce dosahuje unikátního rozlišení 1.800 dpi a navíc je v současnosti nejrychlejším systémem na trhu.

Sdílet

Kromě plnění potřeb poskytovatelů grafických komunikací je velkoformátová černobílá tiskárna, kopírka a skener vhodná pro reprografická oddělení ve strojařských, stavebních a architektonických firmách, kde jsou na technické výkresy i projektovou dokumentaci kladeny nároky rychlé dostupnosti jak pro tisky, tak pro kopie. Také státní úřady mohou používat tiskárnu Xerox 6622 pro tisk geodetických dokumentů či katastrálních plánů a majitelům domů i dodavatelům rychle zpřístupnit důležité informace.

Integrovaný skener s technologií CIS
Velkoformátový systém Xerox 6622 FreeFlow® Accxes® tiskne rychlostí 22 stran formátu D/A1 (24" x 36") za minutu při rozlišení 600×1800 dpi a skenuje v rozlišení 600×600 dpi. Integrovaný skener pracující s technologií CIS dokáže vylepšit kopie opotřebovaných dokumentů – díky automatickému potlačení pozadí jsou šmouhy, záhyby a nežádoucí pozadí méně viditelné a potrhané dokumenty se snadněji čtou. Naskenované dokumenty si lze prohlédnout v uživatelském rozhraní na barevném dotykovém displeji před samotným vytištěním, což omezuje chyby a eliminuje zbytečné tisky. Standardně umožňuje integrovaný skener barevné skenování a snímání pevných předloh až do tloušťky 13 mm.

Tiskárna 6622 obsahuje tiskový server FreeFlow® Accxes® společnosti Xerox a lze ji jednoduše začlenit do stávajících pracovních prostředí. FreeFlow® Accxes® nabízí barevné kalibrace s dalšími síťovými tiskárnami, pokročilou správu tiskových front pro jednoduchou replikaci předchozích úloh a jednoduché skenování do e-mailové schránky na tiskovém serveru, síťovém serveru FTP nebo vzdálené síťové tiskárně.

Unikátní funkce a vlastnosti Xerox 6622 FreeFlow® Accxes®
Tiskový server FreeFlow® Accxes® sjednocuje software tiskových serverů v celém portfoliu velkoformátových černobílých tiskáren Xerox a garantuje zákazníkům bezproblémové pracovní prostředí.

Velkoformátová tiskárna Xerox 6622 FreeFlow® Accxes® rozšiřuje řadu stávajících velkoformátových tiskáren určených pro technické tisky a doplňuje tak portfolio systémů Xerox 6604/6605 a Xerox 6279. Navíc přináší mnoho unikátních funkcí a vlastností, které žádné jiné komerční produkty na trhu nenabízí:

  • Možnost výměny rolí média za provozu bez přerušení tisku či kopírování
  • Automatický podavač listů médií s kapacitou až 50 archů do formátu A2
  • Tisk a kopírování z historie s možností náhledu a změny parametrů
  • Monokomponentní tonerový systém bez odpadu (100% efektivita)
  • PLP Plotworks nebo Q-Indexer, Q-Copy a Q-Control software Workflow jako standard

Systém Xerox 6622 FreeFlow® Accxes® patří svým výkonem, parametry i možnostmi k nejvýkonnějším řešením pro oblast velkoformátových dokumentů na současném trhu.

Cena a dostupnost
Velkoformátová tiskárna Xerox 6622 je v prodeji v České a Slovenské republice od měsíce září. Dostupnost se může v jednotlivých regionech lišit, pro více informací kontaktujte obchodního zástupce nebo autorizovaného prodejce společnosti Xerox.