Hlavní navigace

Nová verze MojeSchránka opět zdarma ke stažení

[Tisková zpráva] Tento týden dokončila společnost Webtica Software s.r.o. novou verzi aplikace MojeSchránka, verzi Beta 2. Aplikace byla rozšířena o další funkce, umožňující snadnější práci s datovou schránkou. Mezi nové funkce patří adresář, podpora pro práci s certifikáty, další nastavení datové schránky jako např. u přihlašovacích údajů, pozastavení datové schránky, kontextové menu a byla přidána další barevná témata menu. Všechny nové funkce jsou blíže popsány na blogu aplikace MojeSchránka http://blog.mojeschranka.cz/. Nová verze aplikace MojeSchránka Beta 2 bude všem zájemcům poslána ZDARMA s instrukcemi ke stažení a instalaci.

Sdílet

O aplikaci MojeSchránka Beta verzi 1 zažádalo od jejího uvedení na webu aplikace http://www.mo­jeschranka.cz/ již přes 150 uživatelů. I jejich podnětné návrhy a připomínky byly zohledněny při vývoji Beta verze 2. Všem uživatelům, kterým byla poslána první verze aplikace MojeSchránka, byla zdarma zaslána i nová Beta verze 2.

Aplikace MojeSchránka plně nahrazuje webovou aplikaci datových schránek a je řešením jak pro malé společnosti, velké organizace, tak i pro orgány státní správy. MojeSchránka přináší svým uživatelům hlavně kompletní a komfortní práci s datovou schránkou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).