Hlavní navigace

Nová verze MujDisku --- zdarma nový disk pro každý počítač

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nová verze MujDisku --- zdarma nový disk pro každý počítač

Praha, 14. 9. 2001 --- Internetový portál MSN.ATLAS.CZ dnes zpřístupnil svým uživatelům novou verzi služby MujDisk, která dovoluje bezplatně uchovávat soubory na internetu a také je sdílet s dalšími uživateli podle určitého přístupového klíče. Uživatelé služby MujDisk mohou nyní používat tento bezplatný prostor stejným způsobem, jako kdyby to byl jeden z disků přímo v jejich počítači.

Takové chování MujDisku zajišťuje nově použitá technologie WebDay. Navíc uživatelé MiniPasu, autorizačního systému na portálu MSN.Atlas.cz, mohou začít využívat MujDisk jednoduše tak, že zadají svůj email a heslo. Nové rozhraní MujDisku nyní obsahuje přehlednou stromovou strukturu obsahu disků, uložených adresářů a souborů. MujDisk je zpracován v novém designu, který využívá předností technologie drag&drop a GUI (Graphical User Interface). Služba je také vylepšena o informace k obsazenosti prostoru, o tzv. progres bar při uploadu souborů, atd.

„Očekáváme, že využívání MujDisku bude stoupat zároveň s tím, jak lidé v Čechách začnou využívat internet a jeho výhod“ říká o budoucnosti MujDisku Otto Kočí, product manager ATLAS.CZ a doplňuje „Používání MujDisku jsme proto zjednodušili tak, aby bylo pochopitelné pro každého laika“.

Více informací :

Otto Kočí
product manager
ATLAS.CZ, a.s.
tel. +420 2 61001550
E-mail komunikace@atlas-as.cz

O společnosti ATLAS.CZ, a.s.:

ATLAS.CZ, a.s. (http://msn.a­tlas.cz), je česká akciová společnost, provozující přední portál v České republice. Cílem je poskytovat všem uživatelům Internetu rychlé, profesionální a spolehlivé portálové služby v plné šíři a tím jim umožnit snadnou orientaci v Internetu. ATLAS.CZ poskytuje kromě jiného vyhledávání, zpravodajství, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování (nákupy, aukce).