Hlavní navigace

Nová verze úspěšné aplikace „MS Outlook konektor do datové schránky“

 Autor: 21971
[Tisková zpráva] Ostrava (2. března 2009) – AutoCont CZ a.s. představuje novou rozšířenou verzi úspěšné aplikace MS Outlook konektor do datové schránky pod názvem BUSINESS. Ta nově podporuje příjem a odesílání komerčních datových zpráv (poštovní datové zprávy). MS Outlook konektor do datové schránky si již stáhlo více než 8 500 uživatelů.

Sdílet

MS Outlook konektor do datové schránky umožňuje komfortní a intuitivní práci s datovou schránkou všem uživatelům Microsoft Outlook 2007 nebo Outlook 2003. Instalací daného konektoru je Outlook rozšířen o panel nástrojů, který umožní zadat ID a přístupové údaje datové schránky a následně se komunikace s vlastní i dalšími datovými schránkami jeví uživateli jako práce s doručenou či odeslanou poštou.

Nová verze MS Outlook konektoru BUSINESS:

  • podporuje přihlášení pomocí uživatelského certifikátu
  • umožňuje přihlášení do více datových schránek (lepší ovládání přístupu do datové schránky)
  • podporuje zasílání a příjem poštovních datových zpráv
  • uchovává datové zprávy v samostatné složce (díky tomu má uživatel archivované zprávy, i když v datové schránce po 90 dnech bude zpráva smazána)
  • umožňuje velmi jednoduše třídit zprávy ze všech datových schránek ve složce

Současně byly inovovány již dříve dostupné verze MS Outlook konektoru.

MS Outlook konektor do datové schránky si stáhlo již více než 8500 uživatelů. Používají jej malé a střední firmy, živnostníci, města, obce, právníci a advokátní kanceláře, daňoví poradci a další. Pro většinu firem je dostačujícím řešením pro přístup do datových schránek a práci s datovými zprávami.

Velkou výhodou je, že základní verze je ZDARMA, tím si zákazník může vyzkoušet danou aplikaci a následně se může rozhodnout pro některou z rozšířených verzí STANDARD nebo BUSINESS.

Další informace na http://www.pro­fiemail.cz/DS/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).