Hlavní navigace

Nová verze PhoneOnMap od KAKTUS Software s možností běhu na pozadí systému a automatickými aktualizacemi

[Tisková zpráva] Praha, 11. května 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že uvedla novou verzi aplikace pro sledování a monitoring mobilních telefonů PhoneOnMap, s možností online sledování na webovém portálu (http://www.phoneonmap.com/cs/ v české verzi, http://www.phoneonmap.com/en/ v anglické verzi), která nyní umožňuje běh aplikace na pozadí systému tak, že ve správci úloh není aplikace vůbec viditelná. Dále v aplikaci přibyla možnost automatické aktualizace, kdy aplikace pravidelně hlídá přítomnost nové verze a v závislosti na její důležitosti nabízí uživatelům její stáhnutí.

Sdílet

PhoneOnMap umožňuje zobrazovat polohu a pohyb mobilního telefonu na mapě. V nové verzi může aplikace běžet na pozadí systému, přičemž tuto funkcionalitu stejně tak, jako všechny ostatní, je možné v nastavení aplikace povolit či zakázat. V nové verzi aplikace dále již také není nutné používat pro určení polohy výhradně telefon s integrovaným GPS. Jediným technickým požadavkem zůstává schopnost telefonu přenášet datové soubory (mobilní připojení k internetu).

Systém PhoneOnMap byl vyvinut a spuštěn společností KAKTUS Software na jaře roku 2009. Uživatelem aplikace se může stát kdokoliv, kdo má v mobilní telefonu aktivovaný datový tarif a zaregistruje se na webovém portálu PhoneOnMap, kde si může předplatit službu na určité období.

Aplikaci PhoneOnMap lze v současné chvíli využívat na stovkách mobilní telefonů dostupných po celém světě. Služba je dostupná na mobilních telefonech s operačním systémem Symbian nebo Windows Mobile a její ovládání je velmi jednoduché s možností nastavení různých režimů s ohledem na potřebnou dostupnost či výdrž baterie. V současné době je v systému registrováno tisíce uživatelů z celého světa.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).