Hlavní navigace

Nová vypalovačka Lite-On – kombinace vypalování, LightScribe a rozhraní S-ATA

[Tisková zpráva] Eindhoven, Nizozemí, 11.září, 2007 – Philips & Lite-On Digital Solutions (PLDS), joint venture společností Royal Philips Electronics a Lite-On IT Corporation, vyrábějící optické mechaniky Lite-On), dnes oznámil, že rozšiřuje portfolio 20 rychlostních DVD vypalovaček o novou mechaniku, která zahrnuje technologie LightScribe a rozhraní S-ATA.

Sdílet

Obě nové technologie a charakteristiky byly již představeny na optických mechanikách jednotlivě. Momentálně jsou na trhu k dispozici 20 rychlostní DVD vypalovačky s rozhraním S-ATA a technologií LightScribe, představením nové mechaniky, která je kombinací obou charakteristik společnost Lite-On uvádí na trh velmi kompletní mechaniku.

Technologie SmartWrite
Všechny 20 rychlostní vypalovačky Lite-On mají nainstalovanou technologii SmartWrite, umožňující zrychlení zápisu na jistá média z 16X na 20X, technologie je rovněž cenněna za zlepšení kvality pro méně kvalitní media. Optimalizuje strategii zápisu i pro neznámé mediální značky za účelem dosažení nejvyšší možné kvality.

Technologie LightScribe
Pro kreativní uživatele, stejně tak jako profesionály, je velmi cenněným doplňkem technologie LightScribe, která umožní vypálit nálepku na disc a to užitím stejného laseru, který je používán k vypalovaní dat. Discu tak dodává kvalitní a reprezentativní vzhled.

DVD vypalovačka LH-20A1L bude na trhu k dispozici od září a odhadovaná cena je 49 euro.