Hlavní navigace

Nova vysílá od čtvrtka Druhou šanci

[Tisková zpráva] Unikátní projekt Druhá šance začíná ve čtvrtek 26. února 2009 vysílat televize Nova. Dvanáct jeho hrdinů kleslo až na samé dno. Pomocnou ruku jim podala televize. Jak se jí chopili, čím vším prošli a co je ještě čeká, budeme moci sledovat na televizní obrazovce. S pořadem budou zároveň spuštěny i webové stránky, které kromě neodvysílaných záběrů nabídnou také diváckou soutěž o plastickou operaci.

Sdílet

Praha 24. února 2009 – Unikátní časosběrný formát se natáčel dva roky. Jeho hrdiny jsou obyčejní lidé, kteří klesli až na samé dno poté, co prožili nejrůznější osobní tragédie, neštěstí, kruté ztráty a krachy. S problémy, které jim přerostly přes hlavu, se sami už nedokázali vypořádat, protože k tomu neměli dostatek sil ani prostředků. Pomocnou ruku jim podala televize Nova. Dramaturgové a reportéři pořadu Druhá šance s nimi řešili problémy, pomáhali jim realizovat radikální životní změny, našli jim práci či pomohli splatit dluhy, plnili přání, o nichž byli účastnici přesvědčeni, že by jim mohla pomoci najít cestu k lepšímu životu. Díky projektu, do něhož byli vybráni v konkurzu, vyrazili na vybranou dovolenou či do lázní, setkali se s vysněnými idoly, řada se podrobila plastickým operacím, které výrazně vylepšily jejich vzhled. Ve dvanácti příbězích se mj. staneme očitými svědky tří žádostí o ruku, dvou svateb, jednoho křtu a jednoho porodu. Během realizace projektu došlo i v zákulisí k nečekaným událostem – jeden z kameramanů se zamiloval do sestry účastnice projektu a po krátké době se vzali, výkonnému producentovi se zase narodila dcera.

Prostřednictvím stránek projektu www.nova.cz/dru­hasance budou moci zažít svou Druhou šanci i diváci a zúčastnit se soutěže o plastickou operaci. Zájemci se mohou přihlásit v době od 26.2. do 15.3. 2009. Odborná porota vybere 50 semifinalistů a veřejnost bude každý týden hlasovat, který soutěžící vyhraje týdenní proměnu pomocí vizážistky a kadeřníka. Z finální pětice veřejnost vybere vítěze nebo vítězku, kteří vyhrají estetický zákrok. Webové stránky pořadu nabídnou neodvysílané záběry a připraveny jsou také chaty s odborníky, kteří pomáhali dvanácti ženám a mužům odrazit se ode dna. Více informací od 26.2. 2009 na www.nova.cz/dru­hasance.

První díl Iveta sledujte již ve čtvrtek 26. února ve 21:20 na TV Nova. Ivetě se zhroutil život, když její devatenáctiletý syn Viktor z nešťastné lásky spáchal sebevraždu. Její dcera čeká miminko a Iveta se rozhodne svůj život od základu změnit. Jak dopadne její životní proměna? Životní restart těch, kteří se dostali na dno.