Hlavní navigace

Nova zve děti na jejich svátek do svého zákulisí

[Tisková zpráva] Možnost nahlédnout do televizního zákulisí, to bude dárek televize Nova pro 120 dětí z vybraných základních a středních škol k Mezinárodnímu dni dětí. Navštívit budou moci redakci zpravodajství a publicistiky včetně moderního studia, nebo hostivařské ateliéry, kde se natáčí seriál Ulice.

Sdílet

Praha 31. května 2010 – Možností, jak oslavit Mezinárodní den dětí, je mnoho. Děti z vybraných škol ČR, které během uplynulého roku podaly žádost o exkurzi v TV Nova, oslaví svůj svátek sice s jednodenním zpožděním, zato však v exkluzivním prostředí zákulisí této nejsledovanější televizní stanice u nás. Nova jim umožní prohlédnout v si vysoce moderní zpravodajské centrum nebo hostivařské ateliéry, kde se natáčí seriál Ulice.

Do studia, odkud se vysílají Televizní noviny a Snídaně s Novou a kde se také točí magazíny Víkend a Koření, zavítají děti ze Základní školy v Praze-Modřanech. Podívají se rovněž do režie, střižen, maskérny a kostymérny i do prostor, v nichž redaktoři pracují na přípravě zpráv a reportáží.

Herce při natáčení denního seriálu Ulice uvidí žáci Základních škol Roudnice nad Labem a Květnového vítězství Praha-Jižní město a studenti střední školy z Kutné Hory. Budou se také moci projít dekoracemi domů a bytů, v nichž se odehrává život protagonistů tohoto seriálu.

Exkurze k Mezinárodnímu dni dětí do zákulisí televize Nova se každoročně setkávají s mimořádným zájmem a pro děti z vybraných škol jsou nezapomenutelným zážitkem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).