Hlavní navigace

Nové Aktuálně.cz – bohatší uvnitř, jednodušší navenek

[Tisková zpráva] Zpravodajský internetový deník Aktuálně.cz od 1.dubna mění svoji tvář. Vedle větší přehlednosti, nových sekcí a bohatšího multimediálního obsahu čeká uživatele unikátní novinka ve formě internetových deníčků výrazných osobností společenského, podnikatelského, kulturního a sportovního života.

Sdílet

Nové změny na Aktuálně.cz mají za cíl především maximálně využít formátu tohoto unikátního deníku. Proto je vedle nové tváře deníku mnoho změn zatím skryto a čtenáři je budou moci zhodnotit v případě mimořádných zpravodajských událostí. Deníku sice bude nepřehlédnutelně dominovat tato mimořádná zpravodajská událost, ale stále si bude zachovávat svůj čistý styl a přehlednost.

Dalším prvkem, který se bude snažit maximálně vytěžit internetového formátu deníku Aktuálně.cz, bude mnohem větší podíl multimediálního zpravodajství. Obsah deníku se také rozroste o zcela nové sekce, některé sekce projdou zásadními změnami.

Aktuálně.cz také zcela zásadně rozšiřuje prostor pro názory výrazných osobností společenského, podnikatelského, kulturního a sportovního života. Na adrese Blog.aktualne.cz budou své postřehy čtenářům přinášet například politici Mirek Topolánek, Zdeněk Škromach, Martin Bursík, Vlasta Parkanová nebo Jiří Dolejš, z dalších osobností například herec Tomáš Hanák, hudebníci Mardoša a Michal Pavlíček, režisérka Helena Třeštíková, podnikatel Tomáš Chrenek, předseda AV ČR Václav Pačes a mnozí další.

Aktuálně.cz se v nové verzi bude také snažit prostřednictvím svého špičkového týmu novinářů s dlouholetými zkušenostmi vtáhnout své čtenáře více do zákulisí zpravodajství a procesu, jak vznikají informace.

Všechny změny byly několik měsíců důkladně testovány a jsou navrženy tak, aby rychlost načítání nečinila potíže ani uživatelům s pomalejším internetovým připojením.

„Za změnami je snaha více zdůraznit základní rysy Aktuálně.cz jako kvalitního, rychlého a přehledného multimediálního zpravodajství, které stojí na osobnostech a inovacích“ komentuje změny na Aktuálně.cz ředitel deníku Jakub Unger.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).