Hlavní navigace

Nově Amapy.cz vyhledávají trasy pro auta, vlaky, autobusy i MHD

[Tisková zpráva] Amapy.cz přicházejí jako jediné české internetové mapy se zcela novou funkcí – rychlé vyhledávání trasy nejen autem, ale také vlakem, autobusem a MHD.

Sdílet

,,Zavedeným standardem u českých internetových map je to, že při plánování trasy si uživatel vyplní odkud chce jet, kam chce jet a mapy mu vyhledají a označí cestu autem. Amapy.cz díky nové, kompletní databázi všech hlavních veřejných spojů umí nyní mnohem více a stávají se tak mnohem praktičtějším pomocníkem pro život ,“ říká Jiří Vojáček, vedoucí vývojového týmu Amapy.cz. „Nyní už není třeba na mapě hledat ikonku MHD, vlaku, či autobusu a potom složitě dohledávat spojení. Stačí napsat výchozí a cílovou adresu, vybrat dopravní prostředek a náš systém vyhledá nejbližší zastávky a nabídne spojení,“ doplňuje Vojáček.

Co už umí Amapy?

  • možnost jednoduše uložit vyhledanou trasu do nejrozšířenějších typů navigací (TomTom, Garmin, ad.)
  • turistické trasy a cyklotrasy
  • mapu celého světa s vyhledáváním velkých měst
  • pokročilé možnosti nastavení tisku map
  • možnost vložení mapy na vlastní web
  • nejaktuálnější letecké mapy

O Amapy.cz:
Amapy.cz byly představeny v roce 1999 jako první profesionální mapová aplikace u nás. Od roku 2008 jsou jedinou mapovou aplikací společnosti Centrum Holdings, vzniklé spojením portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Denně na Amapy.cz přichází přes 20 000 uživatelů, nejčastěji vyhledávají historické památky, restaurace, ale také spojení MHD či vlakových linek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).