Hlavní navigace

Nové Blu-ray přehrávače s unikátní funkcí VIERA CAST

[Tisková zpráva] Praha, 7. květen 2009 – Nové Blu-ray přehrávače DMP-BD80 a DMP-BD60 nabízejí vedle špičkové reprodukce záznamu z disků Blu-ray revoluční funkci VIERA CAST. Spoustu snadno dosažitelné zábavy z internetu budete mít rázem přímo ve vašem televizoru. Jednoduchým stisknutím tlačítka VIERA CAST na dálkovém ovladači vstoupíte přímo do archivu NOVA.CZ, můžete si přehrávat klipy na YouTube, prohlížet fotky na webových stránkách Picasa nebo sledovat předpověď počasí či informace o cenách akcií na dalších stránkách. To vše bez složitého propojování s počítačem nebo nepohodlné manipulace s klávesnicí.

Sdílet

Bavit se budete moci i svými staršími nosiči DVD a to v podstatně vyšší kvalitě. Přehrávače dokáží jejich obraz konvertovat až do špičkové kvality 1080p. Oba modely jsou vybaveny technologií PHL Reference Chroma Processor Plus pro vysoce kvalitní zpracování obrazu s věrnou reprodukcí barev. Technologie P4HD (Pixel Precision Progressive Processing pro HD) dokáže zpracovat přes 15 miliard pixelů za sekundu a aplikuje optimální zpracování barev na každý pixel. Díky tomu dokáže přehrávač skvěle zobrazit postupně se vykreslující obraz, plynule zachytit pohyb a jasně zobrazit diagonální linie.

Model BD80 je vybaven vysoce kvalitními zvukovými obvody a dekodéry pro reprodukci zvuku do 7.1 kanálů. Pomocí funkce VIERA Link dokážete ovládat jediným dálkovým ovladačem televizoru VIERA i jiné přístroje propojené přes rozhraní HDMI. Díky BD-Live si uživatelé budou moci vychutnat i bonusový obsah dostupný na discích Blu-ray. DMP-BD80 nabízí také speciální okénko, které slouží pro snadný přístup k různým informacím během přehrávání filmu.

Při rodinných oslavách nebo setkáních s přáteli můžete díky slotu pro SD karty a USB vstupu bezprostředně prohlížet fotky i přehrávat svá videa. Oba přehrávače Blu-ray disků, tedy DMP-BD80 i DMP-BD60, představují ideální volbu pro toho, kdo se chce bavit a zároveň požaduje skvělou kvalitu zvuku a obrazu. Produkty jsou na našem trhu k mání v za 11 995Kč (DMP-BD80) a 9 495Kč (DMP-BD60).

O společnosti Panasonic
Panasonic Corporation je světovým leaderem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, obchodních a průmyslových aplikací. Společnost sídlící v japonské Ósace vykázala za finanční rok končící 31. březnem 2008 čisté konsolidované tržby ve výši 9 068,9 miliard japonských jenů (zhruba 90,7 miliardy amerických dolarů). Akcie společnosti jsou obchodovány na burzách v Ósace, Nagoji a New Yorku (NYSE: PC). Více informací o společnosti a značce Panasonic najdete na internetových stránkách http://panaso­nic.net

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).