Hlavní navigace

Nové televizory BRAVIA 3D TV NX710/NX715 a NX815 jsou stylové a umožňují konektivitu i ve 3D

[Tisková zpráva] Sony rozšířila řadu televizí BRAVIA 3D o dva modely, které kombinují 3D možnosti s on-line připojením a nadčasově elegantním designem.

Sdílet

  • Nové TV mají funkci BRAVIA Internet Video pro příjem on-line pořadů
  • Zobrazují ve Full HD rozlišení i 3D obsah – stačí k nim připojit vysílač 3D signálu a brýle s aktivní závěrkou a můžete se ihned plně ponořit do světa 3D
  • Monoithic Design a super tenký LCD panel dodá šmrnc každé domácnosti
  • Připravte se na revoluční 3D vlnu Do domácností dorazil další vizuální prostor a rozhodně v nich už zůstane.

To, co jste mohli doposud zažít pouze v kině, dnes můžete prožívat doma
v obývacím pokoji. Nemalým dílem se na tom podílí právě společností EISA oceněné televize Sony BRAVIA se 3D zobrazením. S nimi zjistíte, jak dokonale může vypadat příjem televizního vysílání, když je podán na displejích s jiskrným obrazem, který je bohatší a tónově mnohem širší, než by člověk očekával. Navíc jsou už všechny televize řady 3D BRAVIA vybaveny pro příjem stále přibývajícího 3D obsahu na kanálech s přírodní tématikou, sportem či historií, vysílané přes 3D kabelové televize nebo satelit. Mezi nimi najdete také poslední hollywoodské novinky zaznamenané na Blu-ray 3D™ discích. Například animovanou rodinnou komedii Zataženo, občas trakaře (Cloudy With a Chance of Meatballs).

V nabídce jsou dokonce 3D hry pro PlayStation®3 jako je futuristická sci-fi WipEout®HD nebo automobilové závody odehrávající se v džungli na ostrově v Tichém oceánu – MotorStorm® Pacific Rift. Televize vybavené pro příjem 3D pořadů se tedy rozhodně vyplatí už jen proto, že budete moci surfovat na této nové technologické vlně, kdykoli se vám zachce. A s modely NX710 a NX810 to je snadnější než kdykoli dříve. Stačí k nim připojit 3D Sync vysílač a nasadit si brýle s aktivní závěrkou a hned se lze ponořit do hlubin úžasné 3D HD zábavy. Obě televize samozřejmě nabízejí dokonalé vykreslení obrazu i v dnes stále běžném 2D modu. O ostré záběry a naprosto plynulý pohyb při vysokém kontrastu se starají technologie Dynamic Edge LED a Motionflow 100Hz (u typu NX710), případně Motionflow 200Hz Pro (u typu NX815).

Sledujte co chcete a kdy chcete Zabudovaná funkce BRAVIA Internet Video nabízí možnost zábavy z webu a videa kdykoliv si budete přát. Pořady jsou posílané do vašeho přijímače, aniž by potřeboval pomocnou ruku PC. Ať už vás fascinují klipy na serverech, jako jsou YouTube™ a DailyMotion™ nebo široká nabídka sportovních přenosů v rámci kolekce FIFA World Cup™ mužete je mít. Doposud neexistovala podobně široká platforma pro sledování online zábavy na televizní obrazovce. Přitom další pořady a kanály v rámci služby BRAVIA Internet Video neustále přibývají. Nové prográmky zvané Widgets vám navíc pomůžou zůstat neustále v kontaktu s přáteli díky sociálním sítím jako je Twitter™ a Facebook™. Případně si s jejich pomocí můžete prohlížet fotografie třeba ze serveru Flickr™ – a to vše na televizní obrazovce. Přeměňte si obývací pokoj Monolithic Design nových televizí BRAVIA podstatně změní váš pohled na kdysi nevzhledné přístroje spotřební elektroniky. Televize se už stala nedílnou součástí obývacího pokoje a může tam příjemně působit, i když je vypnutá a nehraje. Sony Bravia 3D prostě vypadá vždy skvěle, pro což se vžil anglický pojem On/Off Presence. Charakterizuje ji plochý panel s téměř neviditelnými ovladači reagujícími na dotek, takže neruší dokonale hladký povrch přístroje, který velmi dobře kontrastuje s luxusními materiály, jako je matné sklo a leštěný hliník.

Modely NX710 a NX815 jsou přitom ještě tenčí než předcházející modely TV BRAVIA a mnohem užší je i rámeček ohraničující vlastní panel. O to více se divák může soustředit na obraz, aniž by ho jeho orámování rušilo. Aby byl designový a funkční požitek opravdu maximální, jsou oba modely televizí vybaveny stojanem, který patří do volitelného příslušenství, a nabízí sledování pořadů až z úhlu 6°. A pokud si pod LCD obrazovku připnete zvukový systém 2.1 od Sony, budete mít garantovaný nejen estetický zážitek, ale i dokonalou zvukovou kulisu. Připravte se na úžasný styl a výkon „Možnosti zobrazení ve 3D, propojení s on-line světem přes BRAVIA Internet Video, a Design Monolithic, to vše směřuje přístroje NX710 a NX815 k lidem, kteří od televize vyžadují nejen aby skvěle hrála, ale i reprezentativně vypadala,“ říká Patrick Naltet, Director TV Business Management oddělení v Home Entertainment of Europe. „Stále více lidí si navíc uvědomuje, že 3D není jen nějaká krátkodobá módní vlna, ale technologie, která se už stala součástí domácí televizní zábavy a nejinak tomu bude i v budoucnosti.“

Níže uvedené modely jsou k dostání u vybraných partnerů od října 2010 za doporučené maloobchodní ceny: KDL40NX710AEP za 51.190,– Kč, KDL40NX715AEP za 53.690,– Kč, KDL46NX715AEP za 62. 590,– Kč a KDL55NX815AEP za 86.590,– Kč.

O společnosti Sony:
Sony je přední celosvětový inovátor v oblasti výrobků audio, video, komunikačních a informačních technologií jak pro soukromé spotřebitele, tak i pro profesionální trhy. Jméno Sony má dobrý zvuk díky audiovizuálním výrobkům, jako je televizor BRAVIA™ LCD s vysokým rozlišením (HD), digitální fotoaparát Cyber-shot™, kamkordér Handycam® nebo MP3 přehrávač Walkman® a dále osobní počítače VAIO™ a profesionální HD vysílací zařízení, které využívá zejména technologii XDCAM™ HD. Společnost nabízí v oblasti vysokého rozlišení kompletní hodnotový řetězec a díky své činnosti na poli spotřební elektroniky, hudby, záznamu a přenášení obrazu, her a online zařízení je Sony jednou z předních světových značek pro digitální zábavu. Po celém světě zaměstnává na 170 000 pracovníků.

Díky svému dlouhodobému fotbalovému partnerství – jako oficiální sponzor Ligy mistrů UEFA do roku 2012, jako oficiální partner FIFA do roku 2014 a jako globální sponzor mistrovství světa ve fotbale v letech 2010 a 2014 – má společnost Sony podíl na nadšení miliónů fotbalových fanoušků po celém světě.

Více informací o Sony Europe najdete na adresách http://www.sony-europe.com a http://www.sony-europe.com/pres­scenter

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).