Hlavní navigace

Nové headsety Sweex: uhlazený design a kvalitní zvuk

[Tisková zpráva] Delft/Brno, 21. března 2011 – Nizozemská společnost Sweex, která dodává na český a slovenský trh stylová příslušenství k notebookům a počítačům, představila nový komfortní headset pro všestranné použití s názvem Sweex Comfort Headset Metal. Využijete jej jak při telefonování přes internet, či on-line hrách. Díky čistému zvuku se ale hodí i pro poslech vaší oblíbené muziky.

Sdílet

Headset vděčí za svůj čistý a silný zvuk kmitočtovému rozsahu rozmezí 20–20000 Hz. Headset lze jednoduše připojit k počítači pomocí dvou 3,5mm jack konektorů. Pro ještě větší pohodlí při poslechu hudby lze mikrofon snadno vytočit nahoru a hlasitost zvuku upravit pomocí ovladače integrovaného do kabelu. 

Na headset Sweex Comfort Metal se vztahuje dvouletá záruka, která může být po registraci rozšířena o dalších deset let. Pro více informací o záručních podmínkách navštivte <a>Sweex.com/12y­earwarranty.

Sweex Comfort Headset Metal je dostupný ve třech barevných provedeních – stříbrná, modrá a růžová. Doporučená prodejní cena je 445 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).