Hlavní navigace

Nové hostingové služby a nonstop technická podpora

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nové hostingové služby a nonstop technická podpora

Společnost Explorer, poskytující služby v oblasti webhostingu, obnovila portfolio svých služeb a zavedla nonstop technickou podporu. Novinkou jsou především výhodné balíčky služeb pro podnikatele.

Praha, 8. dubna 2005 – Společnost Explorer na základě požadavků a potřeb svých zákazníků změnila nabídku svých služeb, která se dnes zaměřuje především na malé a střední firmy a využití jejich potenciálu v online světe.. Změna se nejvýrazněji dotkla především samotných hostingových programů, kde lze najít jak nabídku pro ty, kteří mají minimální požadavky a potřebují řešit například pouze e-mail, tak pro nejnáročnější zákazníky, kteří provozují dynamické webové prezentace nebo výkonově náročné aplikace.

Zcela novou část nabídky služeb pak tvoří tak zvané Výhodné balíčky, které představují komplexní řešení služeb technického zajištění webové prezentace – od registrace domény přes dostatečný diskový prostor pro webové stránky, až 2,5 GB prostoru pro emailové schránky zabezpečené antivirovou a antispamovou ochranou, až po pokročilé statistické nástroje umožňující detailně sledovat návštěvnost firemních webových stránek.

Nezbytnou součástí kvalitního hostingu je samozřejmě technické zabezpečení a podpora. I zde společnost Explorer udělala významný krok kupředu. Kromě standardního nepřetržitého dohledu nad servery a denního zálohování dat nabízí zákazníkům nonstop telefonickou podporu. Na chodu nově zavedené linky podpory se 24 hodin denně 7 dní v týdnu podílí tým 13 vyškolených profesionálů, kteří jsou schopni v kteroukoliv denní či noční dobu schopni vyřešit technické požadavky zákazníků.

KONTAKTY
Explorer, a.s.
Jan Hájek
ředitel
email: hajek@explorer.cz
tel.: +420 241 734 615
http://www.ex­plorer.cz

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic.cz
Mobil +420 603 484 227

O společnosti Explorer, a.s.
Společnost Explorer poskytuje profesionální hostingové služby a zajištuje registraci a správu domén. Mezi zákazníky patří měšíčník The Prague Tribune, Sanoma Magazines, Henkel ČR nebo prezident Václav Klaus. Explorer je členem sdružení CZ.NIC a certifikovaným partnerem společnosti Microsoft.