Hlavní navigace

Nové hostované zabezpečení od Trend Micro pro prodejní partnery

[Tisková zpráva] Nová služba šitá na míru pro prodejní partnery je dobrou zprávou ve zlých časech

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 10. dubna 2009 – Trend Micro opět prokazuje své stoprocentní zaujetí pro spolupráci s prodejními partnery, když jim nyní umožňuje agresivní vstup na rychle rostoucí trh s bezpečnostními řešeními typu SaaS.

Trend Micro nyní poskytuje kompletní portfolio hostovaných produktů pro zabezpečení koncových bodů, e-mailů a webových stránek přizpůsobených potřebám prodejních partnerů. V rámci svého programu pro podporu prodejních partnerů zároveň spouští novou službu SaaS s cílem pomoci vzdělávat a motivovat prodejní partnery Trend Micro a umožnit jim efektivně prodávat tyto hostované produkty.

Odborníci v počítačovém průmyslu, jako je vedoucí analytická firma IDC, předpovídají, že během následujících pěti let poroste celý trh SaaS ročně o 40 procent. produkty SaaS budou Zákazníci zavádět zejména proto, aby překonali dopad současné ekonomické recese.

„Když jdou prodeje obtížněji, budou prodejní partneři preferovat projekty či produkty s kratšími prodejními cykly, nižšími prodejními náklady a opakovanými tržbami. Odhady růstu hostovaných bezpečnostních řešení urychlí přechod od tradičního softwaru k hostovanému napříč celým dodavatelským řetězcem,“ řekl analytik Nikki Babatola, ze společnosti Canalys.

Hostované zabezpečení od Trend Micro pro prodejní partnery
V rámci svého programu pro podporu prodejních partnerů uvádí Trend Micro do provozu své hostované bezpečnostní služby, které umožní prodejním partnerům prodávat sadu hostovaných bezpečnostních produktů. Existující partneři tak získají následující přínosy:

  1. Kontakty na potenciální zákazníky, kteří si stáhnou zkušební verze produktů pro hostované zabezpečení, budou zasílány přímo prodejním partnerům.
  2. Bezplatné školení o produktech pro hostované zabezpečení a o jejich prodeji.
  3. Vylepšenou správu obnovování kontraktů na produkty pro hostované zabezpečení pomocí Worry-Free Remote Manageru a stoprocentní účast prodejních partnerů na vyřizování obnovy kontraktů na hostované zabezpečení.
  4. Případové studie dokumentující, jak může být prodejní partner Trend Micro úspěšný při prodeji hostovaných bezpečnostních produktů Trend Micro.

Nové hostované zabezpečení koncových bodů Trend Micro
Trend Micro™ Worry-Free™ Business Security Hosted pro malé podniky chrání více pécéček a notebooků umístěných ve firmě nebo i mimo ni před viry a dalšími hrozbami. Díky jedinému procesu instalace mohou zákazníci centrálně řídit zabezpečení odkudkoli bez nutnosti přidávat server nebo instalovat serverový software. O provoz a aktualizaci služby se stará Trend Micro. Vzhledem k tomu, že Trend Micro zabezpečuje provoz webové bezpečnostní konzoly, mohou zákazníci snadno a odkudkoli řídit a kontrolovat bezpečnost aniž by si museli pořizovat nový server nebo pro tyto účely vyčleňovat existující serverové prostředky. Prostředky pro ochranu před hrozbami z webu jsou nepřetržitě aktualizovány bezpečnostními experty Trend Micro a nezapříčiňují zpomalování počítačů.

Nová vzdálená správa pro hostované zabezpečení e-mailů Trend Micro
V benchmarkových testech prováděných firmou West Coast Labs se InterScan Messaging Hosted Security od Trend Micro umístila na prvním místě mezi devíti vedoucími antispamovými řešeními. A Worry-Free Remote Manager nyní umožňuje našim prodejním partnerům odkudkoli centrálně řídit více zákazníků využívajících InterScan Messaging Hosted Security pomocí jediné bezpečné, hostované webové konzoly. Přeprodejci využívající Worry-Free Remote Manager – možnost získat lepší kontrolu účtů je kriticky důležitý nástroj, který je k dispozici zdarma všem prodejním partnerům Trend Micro – bude také schopen přímo spravovat licence a aktualizace u zákazníků využívajících InterScan Messaging Hosted Security.

Ve druhém pololetí roku 2009 budou také prodejní partneři využívající Worry-Free Remote Manager moci řídit využívání služeb Worry-Free Business Security Hosted a Trend Micro SecureSite.

Nová služba Hosted Website Security
Trend Micro SecureSite pomáhá chránit webové stránky před napadením hackerů a škodlivých hrozeb automatickým vyhodnocováním, sledováním a reportováním zranitelných míst webových stránek a elektronických obchodů včetně SQL injection, cross-site scripting (XSS) a dalších zranitelností, které se mohou objevit během změn obsahu nebo v případě přidání nových funkcí. Pokud je zranitelnost nalezena a je zapotřebí nápravy, pak může zákazník využívající SecureSite spoléhat na spolupráci s prodejními partnery Trend Micro.

Hostovaná řešení Trend Micro jsou založena na bezpečnostní infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network typu cloud-client, která chrání zákazníky před webovými hrozbami ještě před tím, než mohou tyto hrozby poškodit jejich síť. Prohledávání databází webů, e-mailů a souborů uložených v prostředí internetu poskytuje Trend Micro Smart Protection Network okamžité zabezpečení v reálném čase, rychlejší než tradiční metody zabezpečení. Pro přeprodejce to znamená rychlejší aktualizaci u zákazníků včetně zaměstnanců pracujících v terénu a nezpomalování pécéček a notebooků.

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Trend Micro je multinárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.com/