Hlavní navigace

Nové inkoustové tiskárny v portfoliu HP

[Tisková zpráva] PRAHA, 31. července - Společnost Hewlett-Packard včera představila na tiskové konferenci ve Žlutých lázních nové inkoustové tiskárny, které se v nejbližší době objeví na českém trhu, a rozšíří její portfolio tiskových a zobrazovacích zařízení.

Sdílet

HP Deskjet F2280 All-in-One je spolehlivé a úsporné multifunkční řešení pro tisk, skenování a kopírování nejrůznějších projektů od školních úkolů až po fotografie. Cenově dostupné kompaktní zařízení vzhledem k minimálním rozměrům šetří prostor a nabízí několik pohodlných funkcí, díky kterým je práce příjemnější a rychlejší, např. zrušení tiskové úlohy jedním tlačítkem. Jeho předností je rovněž rychlý a efektivní tisk dokumentů až 20 stran za minutu při černobílém, resp. 14 str./min. při barevném tisku. Při použití Originálních inkoustových kazet HP # 21, 22 nebo 58 je výsledkem ostrý text v laserové kvalitě a živé barvy grafiky, které jsou odolné proti vyblednutí. Nyní mají zákazníci možnost volby, společnost HP pro ně rozšířila nabídku v podobě velkých XL kazet # 21 (černá barva) a # 22 (tříbarevná). Zákazníci tak mohou vytisknout více než 2,5násobek stránek oproti použití klasické malé kazety # 21 & # 22.

S HP Deskjet F2280 (tak jako s ostatními novými tiskárnami HP) je k dispozici softwarový nástroj HP Smart Web Printing, umožňující tisk webových stránek v rozsahu, definovaným uživatelem (informace a bezplatné stažení na: http://h71036­.www7.hp.com/hho/cac­he/562840–0–0–58–101.html)

HP OfficeJet J4580 All-in-One nabídne domácím uživatelům a malým firmám tisk, faxování, skenování a kopírování v jednom cenově dostupném a spolehlivém zařízení. Jeho předností je lepší efektivita, profesionální barvy a náklady na stránku nižší o 15 procent ve srovnání s laserovými tiskárnami. Dosahuje rychlosti tisku a kopírování až 28 str./min. černobíle a 22 str./min. barevně. Ke zvýšené výkonnosti a rychlejšímu průběhu práce přispívá i automatický podavač dokumentů na 20 listů a možnost přímého skenování k odeslání e-mailem nebo do počítače v síti. S touto tiskárnou jsou kompatibilní NOVÉ originální tiskové inkoustové kazety HP # 901 Black # 901 CMY (tříbarevná). Tyto kazety jsou k dispozici ve dvou velikostech a to jak v normální velikosti, tak XL. Díky dual drop-volume technologii mohou zákazníci tisknout vyšší objem detailů, barevný inkoust je optimalizovaný jak pro tisk na obyčejný papír, tak i pro porézní fotografická média.

HP Deskjet D4360 označuje všestrannou barevnou tiskárnu, která byla navržena pro uživatele, vyžadující výkon a spolehlivost. S její pomocí získá uživatel jak běžné každodenní dokumenty, tak fotografie, odolávající vyblednutí, nebo webové stránky pomocí technologie HP Smart Web Printing rychlostí až 30 stran za minutu u černobílých a 23 str./min. u barevných materiálů. Poskytuje rychlé, konzistentní a cenově dostupné výsledky u všech druhů tisku od obvyklé korespondence až po náročnější projekty v živých, jasných a času odolných barvách. Úsporu elektrické energie garantuje zařazení tohoto zařízení do klasifikace Energy Star. S touto tiskárnou jsou kompatibilní originální inkoustové tiskové kazety HP # 350 & #351 – obě dvě varianty jsou k dispozici v klasické velikosti i velikosti XL. K dokonalému fotografickému tisku je určena inkoustová tisková kazeta # 348.

HP Photosmart D5460 je barevná tiskárna pro každodenní použití, která poskytuje fotografie v laboratorní kvalitě a dokumenty v laserové kvalitě. Nový pěti-inkoustový tiskový systém umožňuje dosahovat vynikajících parametrů a získat tak jasné fotografie, zářivé barvy grafiky a ostré dokumenty. Uživatelům je v této produktové řadě k dispozici několik doplňkových funkcí, včetně 3,8 cm barevného displeje, slotů na paměťové karty a možnosti přímého individuálního potisku povrchu CD a DVD. Tiskne rychlostí až 33/31 stran za minutu černobíle/barevně a fotografie formátu 10×15 cm za méně než 18 sekund. S touto tiskárnou jsou kompatibilní nové revoluční dělené originální tiskové kazety HP # 364, které jsou v pěti barevných provedeních – tj. #364 černá, fotografická černá, cyan, agenta & yellow. Díky dual drop-volume technologii mohou zákazníci tisknout vyšší objem detailů. Nové tiskové kazety # 364 budou rovněž k dispozici ve dvou velikostech – v klasické i XL.

HP Photosmart A636 je kompaktní fototiskárna pro tisk, personalizaci a sdílení fotografií kdekoliv, a to i bez nutnosti použití PC. Umožňuje přidávat titulky, rámečky a dalších 300 kreativních prvků prostřednictvím 12 cm dotykové obrazovky, jejímž prostřednictvím lze fotografie prohlížet, vybírat, editovat i tisknout. Funkce HP Design Gallery nabídne 30 nástrojů a efektů, včetně vytváření pozvánek nebo pohlednic pomocí podrobné nápovědy na obrazovce. Díky vestavěnému softwaru HP Quick Connect a slotům pro paměťové karty je tisk fotografií doma i kdekoliv na cestách otázkou několika okamžiků. S touto tiskárnou je kompatibilní originální tisková kazeta HP # 110 (tříbarevná).

Na včerejší tiskové konferenci prezentovali zástupci HP také dvě multifunkční zařízení, které už jsou na českém trhu v prodeji: HP Photosmart C4480 All-in-One a HP Deskjet F4280 All-in-One. Ty byly představeny v samostatné tiskové zprávě, vydané 30. června. Její plné znění je k dispozici na: http://h41131­.www4.hp.com/cz/cs/p­ress/letn–tiskov–novinky-hp-na-dovolenou.html

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).