Hlavní navigace

Nové laserové tiskárny s technologií HP ePrint

[Tisková zpráva] Tisknout kdykoli a kdekoli prostřednictvím technologie ePrint umožní i nejmenší barevná laserová tiskárna na světě HP LaserJet Pro CP1025

Sdílet

Praha, 27. října 2010 – Společnost HP představila novou řadu laserových barevných tiskáren pro malé a střední firmy a podniky s přípravou pro novou technologii ePrint. Technologie zabudovaná do nových tiskáren poskytne uživatelům svobodu a pohodu při tisku. Mohou tisknout z jakéhokoli mobilního zařízení a místa, kde aktuálně řeší obchodní záležitosti. Touto technologií disponuje i nejmenší barevná laserová tiskárna na světě HP LaserJet Pro CP1025.

HP LaserJet Pro CP1025, nejmenší laserová tiskárna na světě
Nejmenší barevná laserová tiskárna na světě (2) je i jednou z energeticky nejúspornějších tiskáren. Je ideální pro domácí práce i pracovníky v malých podnicích, kteří chtějí tisknout barevně a v profesionální kvalitě. A to s bezdrátovým připojením nebo přes ethernetový kabel. Instalace této tiskárny je jednoduchá a trvá jen několik minut. Aplikace HP Smart Web Printing umožňuje šetřit toner a papír inteligentním kombinováním tisku vícero webových stránek na jednu stranu papíru. Takto si uživatelé vytisknou jen ty části web stránek, které chtějí. Úsporu energie zabezpečí funkce Instant-on Technology (okamžitý náběh) a HP Auto-On/Auto-Off (automatické vypnutí po nastaveném čase nečinnosti).

HP LaserJet Pro CP1525 šetří náklady
Tiskárna ideální pro domácnosti či malé kanceláře, které potřebují praktické bezdrátové(3) připojení a barevný tisk profesionální kvality. S HP ImageREt 3600 a originálními kazetami HP s tonerem ColorSphere získají uživatelé nejen výjimečnou intenzitu barev, ale také velmi lesklý a ostrý text. Funkce HP EasyColor zabezpečí excelentní kvalitu automatického tisku textů, obrázků i grafiky. Tato tiskárna umožňuje i vytváření a tisk vlastních marketingových materiálů, jako například brožur či letáků. Uživatelům přitom umožňuje zachovat stejné náklady na stranu jako s černobílou HP LaserJet.

HP LaserJet Enterprise CP5520 s detekcí typu papíru
Tato řada tiskáren je určena pro velké společnosti s flotilou tiskáren, pro veřejný sektor nebo střední podniky, které vyžadují snadné používání a oboustranný barevný tisk s vysokou vstupní kapacitou papíru až do 2350 listů. Umožňuje tisk širokého spektra materiálů, od prezentací, marketingových šablon, letáků až po formát A3. Díky funkci HP Advanced Auto Media Sensing se nastavení tiskárny automaticky přizpůsobí typu a velikosti papíru tak, aby byl výsledek co nejlepší. S funkcí HP EasyColor a HP ImageREt dosáhnou uživatelé vysoké kvality tisku, s jasným textem, grafikou a ostrými obrázky. Jednoduše rozšiřitelné bezpečnostní prvky nebo vzdálená správa zařízení HP Web Jetadmin dělá z těchto tiskáren pro firmy opravdu efektivní pomocníky.

HP LaserJet Pro CM1415
S tímto barevným multifunkčním zařízením mohou uživatelé tisknout kdykoli a odkudkoli prostřednictvím technologie ePrint nebo drátového či bezdrátového připojení. Prohlížení webového obsahu a jeho tisk umožňuje barevný displej s úhlopříčkou 8,9 cm.(10) Zkopírovat obě strany identifikačních karet na jednu stranu papíru bude s touto tiskárnou běžnou záležitostí. Díky jednoduché instalaci a nastavení si mohou uživatelé užívat příjemné obsluhy a věnovat tak více času byznysu. O co nejlepší kvalitu tištěných materiálů se postará automatická optimalizace, která upraví kopírované obrázky, text či grafiku. Originální tiskové kazety s tonerem HP ColorSphere zabezpečí jasný a ostrý text i živou barvu obrázků. Kopírování a skenování dokumentů ulehčuje 35stranový automatický podavač papíru a jednoduše přístupný USB port na předním panelu.

HP LaserJet Enterprise CM4540 s panelem Easy Select
Tiskárna určená do firem disponuje oblíbeným přehledným kontrolním panelem s jednoduchým ovládáním HP Easy Select. Díky předinstalovaným kazetám Original HP LaserJet s vysokou kapacitou toneru šetří čas i peníze. Do zásobníků se vejde až 2100 listů papíru, což zvyšuje produktivitu a snižuje potřebu obsluhy. Třídění, shromažďování nebo stohování vytištěných dokumentů umožňuje 3příhrádkový výstupní zásobník na 900 listů.(8) Jednoduchost podporuje i možnost tisku přímo z USB klíčů. Díky pokročilým ochranným prvkům a opatřením se mohou na bezpečnost tisku a dokumentů firmy opravdu spolehnout. Prostřednictvím aplikace HP Web Jetadmin tiskárna pomáhá šetřit čas a náklady na spolehlivé zabezpečení a jednoduchou správu flotily tiskových zařízení. Prostřednictvím HP Color Access Control získají zároveň správci sítě kontrolu i nad barevným tiskem ve firmě. Rozšíření možností tohoto barevného multifunkčního zařízení je přitom se širokým portfóliem dodatečných integrovatelných řešení přístupné kdykoli.

Open Extensibility Platform (OXPd 1.6)
Pro nové laserové multifunkce a též pro ty, které byly uvedeny na trh v posledních pěti letech, byla navržena nová společná platforma Open Extensibility Platform. Díky této platformě mohou být na každé z těchto zařízeních dokumenty převedené do papírové a digitální formy dle požadavků jednotlivých zákazníků ještě jednodušeji než doteď. Zobrazovací a tisková řešení tak mohou zefektivnit procesy ve společnosti tím, že nástroje managementu mohou vzájemně spolupracovat na úplně nové společné platformě a zásadně tak zredukovat firemní náklady vytvořením jednotného prostředí.

První strana za 8,5 sekundy s HP LaserJet Pro M1536
Ideální tiskárna pro uživatele v podnicích s malými nebo středními kancelářemi, kterým postačí černobílý tisk a kopírování oboustranných dokumentů, faxování a skenování. HP LaserJet Pro M1536 dokáže přijímat tiskové úlohy i z mobilních zařízení, umožňuje tisk až 25 stran za minutu ve formátu A4. S technologií okamžitého zapnutí trvá výstup první strany pouze 8,5 sekundy. Tiskárna disponuje 35stranovým automatickým podavačem dokumentů na kopírování či faxování několikastranových dokumentů. Stejně tak mohou uživatelé tisknout různé podnikové dokumenty v několika velikostech pomocí prioritního zásobníku na 10 listů a zásobníku na 250 listů papíru. Použití originálních tiskových kazet HP LaserJet zabezpečí trvalou kvalitu při každém tisku. Toto zařízení přispívá k systematizaci dokumentů možností digitálního sdílení a k šetření papírem a díky okamžitému startu kopírování dokáže ušetřit čtyřnásobek energie.

Skener HP Scanjet Professional 3000
Skener HP Scanjet Pro 3000 skenuje na jediný dotek tlačítka díky mimořádně kompaktnímu stolnímu řešení s podáváním papíru. Dodává se s ultrazvukovým detektorem zdvojeného podávání. Umožňuje pohodlně oboustranně skenovat různé předlohy (dokumenty, nálepky, vizitky, laminované průkazy) rychlostí 20 stran za minutu za pomoci automatického podavače s kapacitou 50 stran. Umožňuje skenování souborů v různých formátech jako například PDF, TIFF, JPEG, Microsoft Word apod.

Skener Scanjet Enterprise 7500
Skener ideální pro skupiny, které vyžadují efektivní a spolehlivé skenování. Umožňuje skenovat jednorázově 100 stran a uživatelé si mohou vybrat papír různé tloušťky a rozměrů, až do délky 86 cm. Skenovat se tak dají například knihy, karty či účetní dokumenty. To všechno díky plochému provedení skeneru. S funkcí HP Smart Document Scan Software se obrázky automaticky přizpůsobí do ideální kvality. Skener umožňuje naskenovat až 3000 stran během pracovního dne, jednoduchou organizaci a sdílení prostřednictvím systému pro management dokumentů, který je možno personalizovat. Prostřednictvím aplikace HP Web Jetadmin mohou uživatelé i správci sítě pohodlně nastavovat systémové specifikace a monitorovat průběh skenování ze svého pracovního místa.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma na světě nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.