Hlavní navigace

Nové luxusní telefony LG zazářily na 3GSM kongresu 2007

[Tisková zpráva] Praha, 15. února 2007 --- LG Electronics, světová jednička v oblasti mobilních komunikací, uvedla na Světovém kongresu 3GSM 2007 ve španělské Barceloně své nejnovější produkty z oblasti mobilních telefonů, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a luxusním designem. Jedním z hlavních hitů byl dlouho očekávaný telefon LG Shine, druhý model luxusní řady Black Label, který společnost LG uvede i na českém trhu.

Sdílet

Společnost LG představila ve Španělsku i další unikátní mistrovské dílo. Výsledkem spolupráce LG s módním domem PRADA je telefon nesoucí jméno LG PRADA, který je díky svému prestižnímu vzhledu a použití průkopnické technologie dotykového displeje zakladatelem zcela nové kategorie mobilních telefonů.

Ve spolupráci se společností Nortel uvede LG technologii příští generace LTE (Long Term Evolution), která ve srovnání s technologií HSDPA umožňuje až dvojnásobnou rychlost datového přenosu. Společnost LG vystaví také svůj druhý HSDPA telefon pro komerční využití a během kongresu předvede i své technologie HSPA (HSDPA, HSUPA), WiMAX a mobilní vysílání (DVB-H, MediaFLO a DMB).

„Společnost LG upevnila svou pozici na světovém trhu především díky modelu LG Chocolate,“ uvedl Dr. Skott Ahn, prezident a výkonný předseda pobočky společnosti LG Electronics Mobile Communications Company. „Důležitost evropského trhu pro výrobce telefonů stále roste, protože právě na tomto trhu dochází k rapidnímu zvýšení poptávky po produktech vybavených nejnovějšími technologiemi i módním designem.“

„3GSM Congress byl pro společnost LG jako špičkového výrobce v oblasti mobilní telefonie dalším důležitým krokem vpřed. Uvedli jsme jednak telefon Shine, druhý model úspěšné řady Black Label, a dále telefon LG PRADA,“ dodává Dr. Ahn. „Tyto dva modely jsou zářným příkladem toho, jak naše nepřetržité inovace přinášejí zákazníkům maximální požitek při používání našich produktů.“