Hlavní navigace

Nové mapy na portále Atlas.cz

[Tisková zpráva] Atlas.cz spustil beta verzi nových map s moderní grafikou, velmi snadným ovládáním, nejnovějšími funkcemi a hlavně nejaktuálnějšími mapovými podklady.

Sdílet

Praha, 2. listopadu 2006 – Atlas představuje beta verzi nových map. Mapy obsahují nové aktualizované kartografické podklady a v současnosti nejaktuálnější letecké mapy České republiky. Zcela nové je také ovládání map přizpůsobující se velikosti okna prohlížeče a umožňující flexibilní přednastavení dle potřeb a zvyklostí uživatele. Unikátní je zobrazování ovládacích boxů, které kopírují velikosti okna prohlížeče a libovolně si je mohou uživatelé přesouvat na místo, jež jim vyhovuje. Tuto funkcionalitu zavedl Atlas jako první i na své domovské stránce.

Výhodou nových map bude rychlé vyhledávání dopravního spojení (uživatel se ihned dostane na www.jizdnirady­.atlas.cz, kde získá maximum informací o požadovaném spoji), plánovač tras a zobrazování užitečných informací jako např. bankomaty, MHD zastávky a další.

Beta verze map na Atlasu je také doplněna o rychlou nápovědu, která uživatelům práci s novými mapami usnadní.

„Abychom uživatele mohli aktivně informovat o průběžném vývoji a inovacích nových map, zřídili jsme blog, který se věnuje pouze této službě. Zajímají nás především dojmy a připomínky uživatelů nových map. Své komentáře a postřehy nám mohou uživatelé sdělit prostřednictvím diskusního fora. Blog společně se odkazem na diskusní forum najdou uživatelé na http://pokec.a­tlas.cz/blogy/ma­py nebo v horním menu „Novinky“ v beta verzi nových map.“ říká Veronika Vajdiaková, produktová manažerka nových map.

„Uživatel internetu je náročnější a od internetového portálu očekává stále více. Věřím, že spokojenost našeho zákazníka je tím vyšší, čím lépe se nám daří na tato očekávání reagovat. Chceme z portálu Atlas.cz vytvořit místo, kde se bude návštěvník cítit jako doma a jsme velice vděčni za příchozí náměty, které nás v naplňování tohoto cíle podporují,“ doplňuje David Duroň, generální ředitel společnosti Atlas, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).