Hlavní navigace

Nové modely VoIP telefonů Polycom

[Tisková zpráva] Společnost Polycom představila dva modely IP telefonů řady SoundStation, které jsou určeny pro audiokonferenční aplikace. Nová generace VoIP konferenčních telefonů s podporou SIP přináší uživatelům bohaté funkční možnosti ve spojení s excelentní kvalitou zvuku využívající sadu technologií Polycom HD Voice™ a Acoustic Clarity Technology a v neposlední řadě nabízí rovněž inovativní design obou přístrojů.

Sdílet

Nové modely Polycom SoundStation IP 7000 a SoundStation IP 6000 reagují na stále rostoucí poptávku po vysoce kvalitní komunikaci na bázi Voice over IP. Například analytická společnost Synergy Research ve své studii uvádí, že více než 73 procent všech nových telefonních linek v letošním roce bude realizováno přes IP. Stejně tak IDC předpovídá, že tento rok dojde k nárůstu prodeje koncových VoIP zařízení o 30 procent.

Nejvyšší model SoundStation IP 7000 s bezpre­cedentní kvalitou přenášeného zvuku 22 kHz CD-quality HD Voice je určen pro top management a najde využití především při nasazení ve velkých konferenčních a zasedacích místnostech. SoundStation IP 6000 s podporou Polycom HD Voice 14 kHz audio je určen do středně velkých a menších zasedacích místností.

Více informací o VoIP telefonech Polycom SoundStation můžete nalézt na těchto stránkách: http://www.po­lycom.com/usa/en/pro­ducts/voice/sma­ll_medium_con­ference_room/sma­ll_medium_con­ference_room.html

Distributorem video a audiokonferenčních zařízení a technologií značky Polycom je v České republice společnost Gesto Communications.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).