Hlavní navigace

Nové možnosti reklamy na internetu s M.I.A., a .s.

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nové možnosti reklamy na internetu s M.I.A., a .s.

Již od začátku letošního roku M.I.A., a.s. nabízí také tzv. speciální projekty a sponzoring na některých členských serverech reklamní sítě IMS. Tato moderní forma propagace na internetu umožňuje kombinaci propagace značky a jejích produktů a má vyšší účinnost za celkově nižší cenu než nabízejí klasické kampaně. Kombinace různých forem internetové reklamy, doplněné textovými informacemi, prolinkováním mezi sponzorem a sponzorovaným nebo třeba vloženou samostatnou stránkou do struktury webu využívá jejich synergického působení a navíc neztrácí pozitivní vliv sponzoringu na vnímání značky.

Konkrétní realizace sponzorského projektu závisí na možnostech serveru a přání a výběru klienta. Většina projektů obsahuje tyto možnosti prezentace: bannery, ikony a další reklamní formáty, podpora hypertextovými odkazy, direct mailing, samostatná vložená webová stránka, časovaný sponzorský vzkaz před načtením stránek, podkres logem, vzájemné propojení stránek, partner některých sekcí webu, PR články a anketa. Optimalizaci řešení sponzoringu vzhledem k požadavkům klientů a technickou realizaci projektu zajišťují obchodní a marketingoví specialisté M.I.A., a.s. jako součást zákaznického servisu firmy. Sponzorské projekty jsou nabízeny např. na těchto serverech: Auto, České noviny, iDnes, iStrategie, Mediatarif, QUICK, Peníze, Tvoje, ZDN apod.

M.I.A., a.s., je internetová společnost, která poskytuje služby v oblasti elektronických médií, reklamy a marketingu na internetu. V rámci reklamní sítě IMS (Internet Media Service) oslovuje 70% českého internetu a výraznou měrou se podílí na prosazování jeho rozvoje v ČR. Výměnný systém Kvantum pomáhá zvýšit návštěvnost menších a specializovaných serverů a podporuje prosazení nových projektů na internetu.

M.I.A., a.s. od roku 1998 mezi nejvýznamnější mediazastupitelství a spolupracuje s většinou významných českých serverů. Celkový obrat společnosti M.I.A.dosáhl za rok 2000 48,8 miliónu korun. V současnosti je M.I.A., a.s., dceřinou společností telekomunikačního lídra domácího trhu – Českého Telecomu a svými produkty tvoří součást skupiny firem s přidanou hodnotou.

Kontaktní osoba:
Radka Vondráková, PR Manager
press@mia.cz