Hlavní navigace

Nové pokroky a řešení na poli antivirových technologií

[Tisková zpráva]

Sdílet

Trend Micro na veletrhu CeBIT 2005: Nové pokroky a řešení na poli antivirových technologií

1. března 2005 – Společnost Trend Micro (Nasdaq: TMIC, TSE: 4704) seznámí návštěvníky letošního veletrhu CeBIT (který se koná od 10. do 16. března) se současným pokrokem a novými řešeními na poli antivirové bezpečnosti. V minulém roce pronikl škodlivý kód v průměru do tří milionů počítačů měsíčně (což je více než kdykoli před tím) – tento fakt přiměl uživatele, aby opět zaměřili svou pozornost na antivirovou ochranu. Trend Micro bojuje s rostoucí hrozbou mnoha novými a pokročilými produkty vytvářenými na míru specifických potřeb domácích uživatelů, malých a středních podniků i velkých společností. Minulý rok navíc ukázal, že autoři virů se stále více soustřeďují i na mobilní telefony. Proto je bezpečnost mobilů jedním z hlavních témat letošního CeBITu. Na stánku B12 v hale 07 si návštěvníci budou moci osobně vyzkoušet účinnost a snadné použití produktů Trend Micro. Společnost Trend Micro bude také pokračovat ve svém vyzkoušeném veletržním konceptu spočívajícím ve společných prezentacích s klíčovými partnery.

O společnosti TREND MICRO
Společnost TREND MICRO je přední světovou firmou v oblasti síťových antivirových řešení, softwaru a služeb pro zabezpečení internetového obsahu. Firma sídlí v Tokiu, své evropské ústředí má v Marlow v Anglii a obchodní zastoupení po celém světě. Produkty TREND MICRO jsou nabízeny prostřednictvím distribuční sítě dealerů poskytujících služby s přidanou hodnotou a sítě poskytovatelů řízených služeb. Další informace ohledně společnosti TREND MICRO a zkušební verze produktů lze nalézt na adrese: http://www.tren­dmicro-europe.com

Trend Micro, logo t-ball, Control Manager, GateLock a OfficeScan jsou obchodní známky a registrované obchodní známky společnosti Trend Micro Incorporated.  NetScreen a NetScreen logo jsou ve Spojených Státech a dalších zemích obchodní známky společnosti NetScreen Technologies, Inc. Všechna ostatní jména společností a produktů mohou být obchodními známkami a registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Pro další informace laskavě kontaktujte:

Hana Göllnitz
Marketing Specialist PR
TREND MICRO Deutschland GmbH
Lise-Meitner-Strasse 4
85716 Unterschle­issheim
Tel: +49(0)89 37479 863
Fax: +49(0)89 37479 799
E-Fax: +49(0)89 37479 89 863
E-Mail: Hana_Goellnit­z@trendmicro.de

Tamara Smolová
Agentura CREO, spol.s.r.o.
tel.: + 420 602 217 194
e-mail: tamara.smolova@cre­o.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).