Hlavní navigace

Nové posily týmu v Novell-Praha

[Tisková zpráva] Mario Minarovský zastupuje od ledna 2008 funkci Market Development Manager; Jiří Šrámek je nový technology consultant Novellu pro Českou republiku

Sdílet

Praha, Česká republika – 28. ledna 2008 – Společnost Novell-Praha rozšířila svůj tým o dva nové klíčové pracovníky, a to Mario Minarovského a Jiřího Šrámka. Mario Minarovský bude mimo jiné odpovědný za etablování Novellu na nových trzích nebo za rozvoj úseku zaměřeného na státní správu a finanční sektor. Jiří Šrámek nově působí v Novell-Praha jako technologický konzultant.

Mario Minarovský (*1969) zastupuje od ledna 2008 funkci Market Development Manager a jeho posláním bude etablovat Novell na trhu IDM, správy řízení heterogenní síťové infrastruktury. Zároveň se zasadí o rozvoj úseku zaměřeného na státní správu, školství a finanční sektor.

Před nástupem do Novellu byl Mario Minarovský odpovědný za vedení českého zastoupení společnosti Globema, s.r.o. a za obchod v regionech ČR a SR pro GE ENERGY. Před tím ve společnosti Symbol Technologies zastával pozici Channel Manager, kde rovněž vedl české zastoupení firmy a rozvíjel partnerskou spolupráci ve východní Evropě. Mario Minarovský pochází ze Slovenska. Vystudoval fakultu jaderné fyziky na ČVUT, je ženatý, má 2 syny a mezi jeho koníčky patří fotografování, literatura a golf. Hovoří plynně anglicky.

„Rád bych díky svým zkušenostem společnost Novell v oblastech, kde se dosud neměla možnost prosadit a přitom má mnoho co nabídnout,“ komentoval své jmenování nový Market Development Manager, Mario Minarovský.

Jiří Šrámek (*1978) je od prosince 2007 novým technologickým konzultantem společnosti Novell. Mezi jeho předchozí pracovní zkušenosti patří návrhy ICT infrastruktur pro provoz aplikací ve firmě Deltax Systems a.s. V současné době paralelně studuje vysokou školu se zaměřením na informatiku a management. Do této doby již absolvoval školení na analýzu IS, metodiku UML, aplikační a portálová řešení IBM aj. Mezi jeho koníčky patří hudba a sport. Anglický jazyk ovládá na pokročilé úrovni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).