Hlavní navigace

Nové postavy v Ordinaci

[Tisková zpráva] Již dnes, tedy 9. prosince 2008, se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí hned dvě nové postavy - adeptka na novou vrchní sestru Eliška Slavíková (35) v podání Miluše Bittnerové a její dcera Katka (15), kterou hraje Michaela Doubravová.

Sdílet

Praha 9. prosince 2008 – Již dnes se diváci nejsledovanějšího seriálu současnosti mohou těšit na dvě nové postavy. Do oddělení kamenické nemocnice se o post vrchní sestry přijde ucházet navenek křehká, ale uvnitř silná Eliška Slavíková (Miluše Bittnerová). Za průzračně modrýma očima skrývá stíny minulosti. Kdysi si sáhla na dno, ale rozhodla se získat zpět lásku svojí dcery i dobré jméno mezi kolegy. Nevzdává se a bojuje až do konce, její největší zbraní jsou úsměv a porozumění. Možná že v Kamenici najde nejen uznání, ale i lásku.

V Ordinaci se dnes poprvé objeví i dcera Elišky – Katka Slavíková (15). S mámou si moc nerozumí, zato Jakub Mázl se pro ni stane velkou podporou. Přestože se v životě už několikrát zklamala, zůstává bojovnicí s ostrými lokty a zranitelným srdcem. Občas tvrdě zaútočí i na ty, kteří jí chtějí pomoci…