Hlavní navigace

Nové předplacené tarify od O2 přinášejí něco NA!VÍC

[Tisková zpráva] O2 NA!PIŠTE a O2 NA!HLAS – zcela nové tarify pro zákazníky předplacených služeb, které umožňují volat či posílat SMS za pouhých 0,50 Kč. Prostřednictvím těchto tarifů získává každý něco NA!VÍC v podobě nejen velmi příznivých cen, ale také možnosti výběru z několika výhod. Tarify se spouští 1. dubna 2009.

Sdílet

„Rozhodli jsme se zdokonalit portfolio našich předplacených služeb a zákazníkům nyní nabízíme dva nové tarify. O2 NA!PIŠTE je určen těm, kteří rádi SMSkují, a O2 NA!HLAS všem, kteří preferují volání. V obou případech zákazníci získají něco navíc, např. víkendové volání či posílání SMS v mobilní síti O2 za bezkonkurenční ceny. Jediné, co pro to musí udělat, je vlastně to, co tak jako tak dělají – dobít si kredit. Ceny volání jsou navíc u obou tarifů jednotné do všech mobilních sítí, takže tarify O2 NA!VÍC jsou maximálně jednoduché a přehledné,“ říká Irena Novotná, manažerka pro předplacené služby společnosti Telefónica O2.

Každý, kdo si pořídí jednu z předplacených karet O2 NA!PIŠTE či O2 NA!HLAS, si bude moci zvolit jednu ze tří výhod:

  1. víkendové volání v mobilní síti O2 za cenu 0,50 Kč za minutu
  2. večerní volání v mobilní síti O2 za cenu 0,50 Kč za minutu
  3. posílání SMS v mobilní síti O2 o víkendu za cenu 0,50 Kč za 1 SMS

Pro získání výhody stačí jednorázově dobít kredit v hodnotě minimálně 300 Kč. Zvolenou výhodu zákazník aktivuje během šesti hodin od dobití, a to odesláním SMS ve tvaru VS pro víkendové SMS, VV pro víkendové volání, VECER pro večerní volání na číslo 999 111.

Při jakémkoli dalším dobití minimálně 300 Kč si může zákazník svou výhodu bezplatně změnit nebo si ponechat stávající.


o2navic

Všichni zákazníci předplacených služeb O2 se také stále mohou zapojit do soutěže Dobij a vyhraj a denně vyhrát spoustu zajímavých cen. Do soutěže je automaticky zařazen každý zákazník O2, který si libovolným způsobem dobije kredit v období od 23. února do 31. května 2009. Po každém dobití obdrží formou SMS zprávy soutěžní kód, který vyplní na stránce www.dobijavyh­raj.cz a obratem zjistí, zda vyhrál. Vždy, když zákazník doplní kód, může také zodpovědět soutěžní otázku a zúčastnit se tak soutěže o hlavní cenu.