Hlavní navigace

Nové přenosné DVD přehrávače z dílny Prestigio

[Tisková zpráva] Praha, 27. 2. 2008 - Společnost Prestigio uvedla na trh novou řadu populárních přenosných DVD přehrávačů, určených pro příznivce mobilní zábavy.

Sdílet

DVD přehrávače jsou k dispozici ve třech velikostech. Všechny tři se vyznačují tenkým profilem a nabízejí širokoúhlý TFT LCD panel (16:9) a anti-shock ochranu. Ozvučení je zajištěno prostřednictvím dvou 1,5 W stereo reproduktorů a Dolby Digital dekodéru. Pro nerušený poslech a větší zážitek ze sledování filmů nebo poslouchání hudby je k dispozici také vstup pro připojení sluchátek. Díky integrované čtečce karet, video a audio výstupům a zabudovanému USB portu lze tyto DVD přehrávače využít pro širokou škálu multimediálních aktivit (filmy, hudba, fotografie). Přehrávače nabízí snadné ovládání a mnohojazyčné OSD menu.

Nejmenším z nové řady DVD přehrávačů Prestigio je PPDP370 s kompaktním 7“ displejem, model PPDP585 je vybaven 8,5“ displejem a model PPDP710 pak LCD s úhlopříčkou 10“. Zařízení podporují přehrávání médií typu DVD +R/-R/RW, CD-R/RW a poradí si s formáty DVD-Video, Audio CD a Kodak Picture CD.

„Naše nová produktová řada DVD přehrávačů je skvělým příkladem toho jak společnost Prestigio uplatňuje inovace a styl ve všech svých činnostech,“ řekl Martin Zeman, obchodní a marketingový ředitel Prestigio CEE. „Tyto DVD přehrávače nabízíme hned ve třech různých velikostech a vezmeme-li v úvahu jejich skvělý design, nízkou hmotnost a kvalitní zvuk, tak si je velmi rychle oblíbí zejména uživatelé, kteří sebou rádi vozí zábavu při svých cestách.“

Součástí balení všech DVD přehrávačů Prestigio je nabíjitelná baterie Li-Ion s provozní dobou až 3 hodiny, nabíječka a auto-adaptér 12 V. Dále balení obsahuje dálkové ovládání, audio/video kabel, sadu pro připevnění na sedadlo, manuál a instalační CD.

Na zařízení je poskytována standardní záruka 2 roky a cena jednotlivých modelů je následující:

PPDP370 – 2905,– bez DPH
PPDP585 – 3338,– bez DPH
PPDP710 – 4450,– bez DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).