Hlavní navigace

Nové ruční čtečky Motorola dávají pracovníkům v průmyslu do rukou sílu Bluetooth

[Tisková zpráva] Odolné čtečky nabízejí nejdelší načítací vzdálenosti, rozšířenou funkci Bluetooth a pokročilé čtecí schopnosti pro extrémní prostředí

Sdílet

Praha 2. července 2007 – Společnost Motorola, Enterprise Mobility Business (dříve Symbol Technologies), vedoucí poskytovatel služeb a řešení v oblasti podnikové mobility, představuje nové ruční Bluetooth čtečky LS3578-ER a LS3578-FZ pro skladové, distribuční a výrobní prostředí. Jako ideální nástroj pro aplikace náročné na načítání v extrémních pracovních podmínkách nabízí série čteček Motorola LS3500 dokonalý výkon a spolehlivost v různých průmyslových aplikacích, a to včetně expedice a příjmu, správy inventáře, sledování hmotného majetku a aplikací pro vysokozdvižný vo­zík.

„Nová série ručních čteček Motorola LS3500 byla navržena s cílem zvyšovat produktivitu tak, aby uživatelům dávala možnost volně se pohybovat v pracovním prostředí při rychlém a účinném sběru dat,“ uvedl Bob Sanders, viceprezident a generální manažer pro pokročilý sběr dat oddělení pro podnikovou mobilitu, Motorola Enterprise Mobility Solutions. „Se svým odolným designem, integrovanými schopnostmi Bluetooth a širokým pracovním rozsahem načítaných položek v různých vzdálenostech, nabízejí čtečky LS3500 přizpůsobivý nástroj pro načítání s vynikajícím výkonem a spolehlivostí v průmyslových prostředích.“

Těsnění podle specifikace IP65 proti vodě a prachu je schopné vydržet několik pádů na beton z výšky 2m a oba typy čteček LS3578-ER a – FZ obsahují otevřenou Bluetooth technologii umožňující snadnou integraci s ostatními zařízeními vybavenými Bluetooth, jako je například vozíkový, pevně vestavěný terminál Motorola VC5090. Navíc technologie Remote Scanner Management (RSM) umožňuje správcům okamžitě lokalizovat čtečky a vkládat současně více aplikačních aktualizací ze vzdáleného centrálního pracoviště, což vede ke snížení doby potřebné pro správu a nákladů.

Čtečka LS3578-FZ obsahuje technologii „fuzzy logic“, která je založená na pokročilých načítacích algoritmech, a poskytuje tak přesné a rychlé načítání opotřebených, poničených, špinavých nebo špatně vytištěných čárových kódů, které lze typicky najít ve skladovém a výrobním prostředí. Mnohostranná čtečka LS3578-ER umí načítat čárové kódy i z blízkosti 10 cm a zároveň i ze vzdálenosti až 14 metrů. Díky tomu poskytuje největší pracovní rozsah ze všech dostupných odolných laserových čteček na trhu.

Na ochranu investic zákazníka slouží ke čtečce LS3578 Servisní smlouva od počátku Advance Exchange Support od společnosti Motorola Enterprise Mobility Services. Tato víceletá smlouva zajišťuje dodání náhradního zařízení další pracovní den a také rozšiřuje pokrytí na kolébky pro maximální dobu provozu a skutečný klid mysli ohledně servisu. Navíc Servisní smlouva od počátku Advance Exchange Support zahrnuje unikátní celkové pokrytí Motoroly, které bez navýšení nákladů rozšiřuje běžné fyzické opotřebení i na poškození vnitřních a vnějších komponentů díky náhodnému rozbití. To významně snižuje nepředpokládané náklady na opravy pro zákazníka.

Obě čtečky LS3578-ER a LS3578-FZ jsou k dispozici u Motoroly a jejích partnerů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).